Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az első feleségem miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első feleségem miért nem tud túllépni rajtam, főleg ha utólag kiderült, hogy nem csak én vagyok a szemét, hanem az mellett nem illettünk össze egyszerűen?

Figyelt kérdés

Vele 6 évet voltam együtt, abból 4 év házasság, amiből a most húsz éves fiunk lett. Pár év után viszont szerettem volna, ha a szexuálisan jobban nyitunk a világra. Édes hármas (akár férfival is, ha cserébe nővel is lehet máskor), párcserés négyes szex, swinger, anál, vagy hasonlók kipróbálása. (Nem feltétlenül az összesé, de persze az előbbi lista sem teljes.) Egy-két évig felhoztam ezt néha, de a szex továbbra is csak annyi volt, hogy ő és én ágyban, lehetőleg éjszaka vagy lehúzott redőnynél, három-négy pózban. Még azt is elutasította, hogy menjünk ki kocsival város szélére a susnyásba, emberektől távol és ott csináljuk az autóban vagy a természetben. Szeretőm lett, elmondtam egy idő után, elváltunk.


Az egykori szeretőmmel, második feleségemmel (egy 13 éves lányunk van) 14 éve vagyunk együtt és vele látom azt, hogy együtt fogunk megöregedni. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk a mindennapokban is, szexuálisan meg aztán pláne. A legtöbb vágyunk közös (lásd: előző bekezdés) és ezeket meg is éljük néha. Sosem akartam vele léve titokban félrelépni, egyszerűen összességében jól érzem magam vele, jól megvagyunk.


A lényeg, hogy az exem azt látom még valahogy most sincs túl rajtam. Ugyanúgy viselkedik sokszor, mint a tizen-huszonéves kiscsajok régen, akiket ott hagyott a palijuk, de még szeretik őt. Éves szinten szid néha, aztán bocsánatot kér.

Itt lakunk egymástól amúgy gyalog 10 percre, a fiunkat is végig neveltem, egész életében nálam alszik heti kétszer-háromszor és a gyerektartás mellett mindig adtam a zsebébe is + jó apa próbáltam lenni, jó a kapcsolatunk.

Az exnejem viszont állandóan boldogtalan (kapcsolatról kapcsolatra ugrál), ha találkozunk célzásokat tesz, egyszerűen nem viselkedik normálisan, normális emberként. Mintha nem lenne túl a dolgokon még most sem.


(Ja és nem a kora miatt váltunk el: A feleségem csak egy évvel fiatalabb az exemnél, ők 7 és 8 évvel fiatalabbak nálam)

51/f



2017. okt. 3. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Miért vetted el azt a nőt, ha nem passzoltatok össze? Miért csak házasság után számoltál be a vágyaidról? Ez a te sarad...
2017. okt. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

miért tetted fel a kérdést?


nekem úgy tűnik, te nem tudsz túllépni a volt feleségeden.

2017. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Igen én is azt mondom értelmetlen volt feltenni a kérdést... Jó életed van? örülj neki!

Exednek pedig nem jött össze, nem ő az első ember aki élete végéig boldogtalan kapcsolatokban él...

Hogy mit miért tesz azt csak ő tudja...

2017. okt. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
A házasság előtt kellett volna a vágyaidat tálalni.Nem tetted, meglett a következménye.Talán akkor elkerülhettél volna egy felesleges házasságot egy olyan emberrel, akivel az egyik lényeges területen nem passzoltok.A exed viselkedését sem igazán értem...a helyében eszem ágában sem lenne egy ilyen pasas után vágyakozni, mint te.Pedig nekem pl.nincs ellenemre a 4 falon kívül történő szex, de a többi Számomra is elképzelhetetlen, sőt taszító.
2017. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez a sztori a leírtak alapján így fest:


Egy nő és egy férfi egymásbaszeretnek, a férfi időközben változik(extra igények) a nő nem.


A férfi talál magának valakit, akivel az új énje összepasszol, a nő viszont nem változott, idomult a volt férjéhez, és nem talál hasonló értékrendű embert.


Ugyan kisebb távlatból, de nekem sem megy a továbblépés. 5 éve volt egy 2 éves kapcsolatom. Az elején teljes összhang volt köztünk, majd a srác bekerült egy új környezetbe és változott. Én nem. A mostani énem a régi, nem fogok még egy olyat találni, akivel így összepasszolunk, hacsak nem változok meg.


A személyiségem és az ő régije csodásan összeillett, a mostani énjével nem járnék, de a régit a mai napig síratom.


Az exnejed gondolom ugyanazok a hatások érik, amik korábban, ezért nem változott meg. Ugyanaz a baráti kör, ugyanaz a lakóhely, ugyanaz az életvitel. Ha nem nyit új dolgok felé és nem változik akármilyen irányba, mindig te leszel neki a nagy szerelme. Nem a mostani éned, hanem a régi. Csak ezt nehéz realizálni, mikor belenézel az ismerős tekintetbe, hogy ő már nem ugyanaz az ember belül, mint akivel olyan jól elvoltatok.

2017. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Neked lassan pár év múlva fel sem fog állni, szóval a drága életed párja úgy meg fog csalni mint a huzat. :)

Ha szerencséd van néha nézheted őket, talán a Viagrának köszönhetően a félig merev farkadat húzogathatod közben. Nem baj. Te azt is élvezni fogod.

2017. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1: Mert nem egy amerikai romantikus filmből felbukkant karakter vagyok, hanem egy valódi ember, akinek vannak hibái. Ja és azért, mert az elején azt hittem, hogy később képes változni szexuálisan és nyitottabbá válni az évek múlásával majd. (Mint ahogy sokszor előfordul)


Plusz engem nem is annyira zavar a dolog, őt látom hogy nagyon boldogtalan és ez zavar.


2-3: Őt látom hogy nagyon boldogtalan és ez zavar. Tudom, "béna" vagyok, hogy érdekel más jól léte is, nem csak a sajátom. Nem utálom az exfeleségem, egyszer régen szerettem, most meg zavar hogy ilyennek tűnik a helyzete.


4: Nem bántam meg a házasságunkat, mert abból született a fiam.


5: Lehet hogy így van. Nem kis faluban élünk, hanem egy 30 ezres városban és ő sem egy csúnya nő, voltak kapcsolatai, meg gondolom vannak érdeklődői. Mégis azt látom hogy neheztel, nincs túl.

2017. okt. 4. 21:26
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
swingerre keres jelölteket. Jelentkezzetek bátran:)
2017. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!