Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kinek segitett a valas utani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek segitett a valas utani szexkapcsolat? Lent

Figyelt kérdés

Elvalok a ferjemtol 25 evesen,gyerekunk nincs en mar nem akarok. szerettem de sajnos sikerult ezt tonkretennie. Kitartottam mindig mindenben tamogattam elneztem sokmindent, dolgoztam orrverzesig mindenben elorehelyeztem. Cserebe minden terhet ram tett, nem kaptam semmit csak bejarono meg szemelyi asszisztens lettem.Vonzo no vagyok, nem egy nem ket alkalmam lett volna h megkapjam mastol amit tole nem (gyengedseg,szex, es nem mindig csak a problemak megvitatasa) szoval elegem lett. Most koltozunk kulon. soha nem volt egyestes viszonyom, es mar elfelejtettem milyen az amikor gondolhatok egy kicsit magamra. Szerintem tul fogom magam tenni ezen, de vagynek most kotetlen kapcsolatra; Aki ezt kiprobalta annak segitett? nem akarok szerelmet, de hianyzik h nonek erezzem magam. Viszont nem akarok beengedni valakit az eletembe mert keptelen lennek erzelmileg barkiben is megbizni;


Orulnek ha normalis valaszokat kapnek


2017. okt. 12. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányszor fogod még kiírni ezt a kérdést?
2017. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem szedd rendbe magad, ne egy érzelem mentes kapcsolattól várd a megváltást.

Még ép pszichével sem alkalmas mindenki rá, egy ilyen traumatikus időszak után/ közben mit akarsz? Cseberből-vederbe. Ne is gondolkodj ilyenen.

2017. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Probaltam sirni de nem megy. Erzelmileg most a fold alatt vagyok, hol szomoru, hol duhos vagyok, hol meg azon gondolkodom milyen lesz. Varom h ujraepitsem egyedul az eletem, de valamit el is vett ez a dolog belolem. elmentem szorakozni, de ranezni is keptelen vagyok ferfire viszont hianyzik az h nonek erezzem. voltak szakitasaim de ez most nem olyan. vele egy eletet terveztem es duhos h vagyok mindent adtam de semmit nem kaptam pedig megprobaltam mindent. sokaig senkivel nem beszeltem errol. szoval varnam h adjon valaki tanacsot.
2017. okt. 12. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak szex ha gondolod írj

f34

2017. okt. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gyógyszex, hosszú vastag éjszakák. ez kell neked
2017. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Èn is kezelésbe vennélek cucubébi, de sajna jelenleg épp külföldön melózom.


32F

2017. okt. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!