Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki miért hagyta el a feleségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki miért hagyta el a feleségét/férjét? Gyerkőc hogy viselte? Nem tudom mit tegyek hogy a férjem ne részegen járjon haza napi szinten.

Figyelt kérdés
2017. okt. 17. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholizmus nyomós ok. Ha nem hajlandó kezelésnek alávetni magát, ne legyen lelkiismeret-furdalásod! Egy alkoholista akár veszélyes is lehet mind rád, mind a gyerekre nézve.
2017. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

végighazudta az életünket, nem dolgozott, lesz..t mindent és mindenkit, megcsalt...elég ok?

A gyerekek az együttélést viselték nehezen, utána helyrekerültek.

Nagy tévedés, hogy a gyereknek azzal teszel jót, ha kényszeresen együtt maradsz valakivel boldogtalanul.

2017. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
14 év házasság, 4 év kínlódás után tudtam-mertem kimondani, hogy befejeztem.Gyerkőcök:a fiú 13 volt, ő viselte nehezebben, a kislány 5 volt.Csak gyerek miatt nem szabad együtt maradni.
2017. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Veletek kellene beszelnie a felesegemnek.

Minta ferj es apa vagyok, persze nem hibatlan de ezekben nem lehet kifogast talalni rajtam. Munkaidon kivul minden percem otthon toltom veluk. Ertsd imadott hobbim sem gyakorlom stb. Sosem iszom minden penzt hazaadok (tobbszoroset az atlagnak) cserebe ket gyonyoru gyermeket kapok es rengeteg kotozkodest kiabalast. Nulla intimitas (nulla!) sosem csaltam meg stb. Miert van ez holgyeim??????

2017. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!