Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tanácsoltok elvált férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok elvált férfival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2 eve elvált, van egy a házasságában szuletett kisfiú, 5 éves.

Mai napig hatalmas gyulolettel van az ex felesege irant, de a Gyerek előtt persze kulturáltan beszelnek egymassal, bár a furkalodas megvan. Ugyanannyi idot tolt az Edesanyjanal a kisfiú mint az Edesapjanal, így nincs gyerek tartás sem.


Az exfelesege csalta meg nyíltan, ez volt a válóok is. Viszont forditva is tortent egy s más. A mai napig bizonyítani akarja az igazat mások előtt, hogy nem Ő ( a ferfi) volt aki "kilépett" ebbol a kapcsolatból, és ne ő legyen lesavazva mindennel hogy így váltak el.


Ti mit tanacsoltok, hogyan kezelned ezt a fajta hozzáállást egy kezdetleges kapcsolat kialakulasanal?

Persze ez nagyon feluletes leírás az egész kapcsolatról, de nagy vonalakban azt gondol bele mindenki a részletekbe amit akar!


2017. nov. 5. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Mivel én iszonyodom a zűrös ügyektől, keresnék a helyedben egy ilyen előélettől mentes férfit.

De ez én vagyok.

Ebben a kapcsolatban soha nem lesztek csak ketten.

2017. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Addig menekülj, amíg nem leszel szerelmes!!!!
2017. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismerjük a másik oldalt, és lehet te sem ismered a valódi okokat, hogy miért ment tönkre a házassága. Mondani bármit lehet.. Nem tudom, milyen szintjén vagytok az ismerkedésnek, de adj időt mindennek, a komolyabb döntéseknek pláne. Figyelj és ismerd meg jól.
2017. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Gyerekes elvált fèrfit nagyívbe elkerülök, ennyi! Nem kell a feszkó!
2017. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Elvált nőként, kisgyermekes anyaként is egy nagy NEM-mel szavazok.


Számomra nem okoz gondot, hogy elvált (én is az vagyok), hogy gyermeke van (nekem is van)- ez azt hiszem -sajnos vagy nem- a 35 feletti korosztály nagyrészére jellemző.


Ami miatt nem azeretnék kapcsolatot ilyen férfival:

- az indulatos megnyvánulás nagyon nem szalonképes normális emberek között a volt házastársról

- az általad említett “feszkók”, felemlegetések nem egy korrekt, érzelmileg is lezárt, intelligens válásra utalnak.

Számomra nagy vészjelző lenne ez a negatív viselkedés az exnejével- mert erősen hiszek abban, hogy jellemeznek bennünket a kapcsolataink. Igen, a múltbéli választásaink és a (volt) családtagjainkkal szemben tanusított modorunk iis. Tanult, értelmes embereknél ez evidencia, ez alatt meg nem kezdek Apolló testű suttyóval sem :D

- igen szomorú és általam mélységesen megvetett motiváció az, ha a váltott nevelés a tartásdíj-fizetés elkerülésének egy sikeres alternatívája emberünk szerint... ez több, mint szánalmas és aljas. Ilyen értékrendű ember nem kell.


...de tegyük fel, hogy a váltott nevelés pont ebben a gyűlölködő sagában az optimális megoldás- mármint nem emberünk pénztárcájának, hanem annak a szerencsétlen kis ovisnak, akinek nem lenne rossz szempont a két disztingválni évek után is képtelen két szülő mellett legalább egy (!) darab lelkileg is stabil otthon. (Ilyen egyébként nincs: ennek a megvalósításához magas szinten intelligens szülőpár kell, a történetes alapján ők nem azok- persze, hogy megy a gyűlöletkeltés oda-vissza, ha heti szinten együtt kell működni és ez már korábban sem volt erősségük- ld szexuális igények/problémák megbeszélése félred..gás helyett)


A váltott nevelés azt is jelenti, hogy a volt házaspár fizikailag közel kell, hogy éljen egymáshoz- alapból én a nem kígyót-békát hajigáló exeket is jobban kedvelem ennél “kellemesebb” távolságban.


... és még egy apró és extra érv, hogy rám is lehessen sütni az anyagias vímkét :D

Ha felnőtt, méltó párkapcsolatban gondolkodom, akkor azért az együttélés egy idő után nekem alap. Úgy megkérdezném ezt a főnyeremény félrejáró (tudjuk, pont érted megváltozott :) férfit, hogy ha a volt feleséggel egymásnak nem fizetnek semmit a gyerek után, akkor vajon a mi kettőnk gazdasági közösségében vajon az én ingatlanomon tervez értéknövelő beruházást a plusz gyerekszobáért, amit kéthetente használunk, a közös kassza felkiáltással tk velem fizetteti meg az ő gyermeke költségeit úgy, hogy a de jure szülőknek ez nulla forintba fáj egymás felé - vagy én költözzek pereputtyostul az exe szomszédjába és különkasszásat, magánvagyonosat játszunk minden Kinder Pingui szelettel? :D

Egy ilyen kaliberű csávóval hidd el, hogy egyik se lenne főnyeremény.


Vicces kedvemben vagyok, de a lényeget talán érted:

40N

2017. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem csak ez aggasztana:

"A mai napig bizonyítani akarja az igazat mások előtt, " - nem valami felnőtt magatartás.

2017. nov. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell a szappanopera, a gyűlölködés meg az áskálódás, se az, hogy nekem panaszkodjon naphosszat az exről. Gyerekes-elvált pasikat mindig is kerültem, pedig volt pár aki próbálkozott. Nyugodtan le lehet pontozni, nem izgat, ha ennél nagyobb öröm nincs egyesek életében...mint egy egyéni véleményt lenyomni (ahogy fentebb is)


Az, hogy mai napig bizonygatja másoknak az igazát, azt jelzi, hogy még mindig nincs túl az exén, képtelen továbblépni. Így pláne nem kezdenék vele.

2017. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az a gond hogy elvált hanem hogy a múlttal foglalkozik és másra akar minden rosszat kenni.
2018. ápr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!