Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apa nagyon sokat keres randizó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa nagyon sokat keres randizós oldalakat mert szerintem nem szereti anyut de anya is tudja és én 13 éves vagyok és mindig megfigyelem apát ahogy chat-el egy csajjal mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 12:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%
Beszélj velük. Akár együtt is... Legyenek őszinték.
2010. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
Semmit.Miért kéne tenni valamit?Édesanyád tudja.Majd ő tesz valamit.Te egy gyerek vagy, nincs beleszólásod ebbe a dologba.
2010. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
Fenét nincs beleszólásod! Jogod van a kiegyensúlyozott gyerekkorhoz! Igenis beszélj velük, jelezd, hogy Neked ezt nem veszi be a gyomrod.
2010. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ez ennél kicsit összetettebb.

A gyereknek akkor van kiegyensúlyozott gyerekkora, ha nem tud az anyagi gondokról, nem tárjuk elé azt, higy ki mennyit keres és társai.

Ha nem tetszik az, hogy édesapád randizós oldalakra járkál, mondd meg neki, hogyha lehet ne előtted csinálja, mert akár tetszik, akár nem, nincs sok közöd ahhoz, hogy mi folyik a szüleid között. Téged mindketten nagyon szeretnek, de lehet, hogy egymást már nem, ülj le, csak külön, külön, elvégre nem vagy párterapeuta, neked csak azzal kell tisztában lenned, hogy mire számíts. Ne akard őket kibékíteni, felesleges ezzel foglalkoznod. Legyél a barátaiddal, az otthoniakat meg majd a szülők elrendezik.

2010. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
50%

Persze, majd egy 13 éves gyerek mondja meg a szüleinek, hogy mit kéne tenniük...

Az meg, hogy leselkedsz apád után, elég gáz...

2010. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
49%
Ne hallgass azokra, akik szerint nincs beleszólásod! Hiszen a család tagja vagy!!!!
2010. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%
De az, hogy kivel folytatnak (a szülők) magánjellegű beszélgetést az interneten, nem a család dolga már elnézést.... Ha ne adj Isten válás van, akkor az már mindenkire tartozik. De szerintem magánügyekbe nincs joga senkinek sem beleszólni csak azért, mert "Én a gyereke vagyok..." Majd megoldják ők egymás közt, úgy ahogy nekik kényelmes, vagy akkor, amikor eljön annak a maga ideje. Ezt nehogy már egy 13 éves kislány szabja meg.
2010. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%

csak annyiban van érintett a témában,hogy ez téged zavar. ezt a részét közöld apukáddal és kérd,hogy legyen rád tekintettel.

Olyan szempontból nincs a továbbiakban beleszólásod,hogy ez a szüleid házassága. Ha édesanyád tud róla és nem zavarja, az ő dolgukban nem lehetsz békebíró. és nem a korod miatt,vagy mert gyerek vagy. Egy harmadik felnőtt személy sem szólhat bele az ő kapcsolatukba és abba,hogy nekik mi fér bele.

Válaszd ketté a dolgot.

ami téged érint, amellett igenis állj ki. Ami a szüleid kapcsolatára tartozik,azt hagyd meg nekik.

2010. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Őszíntén szólva nekem a pofám leszakdna, ha a lányom odasétálna és közölné, hogy ne chat-eljek, mert őt zavarja... Az rendben van, hogy legyünk tekintettel mások érzéseire és alkalmazkodjunk egymáshoz, de szerintem az, hogy én mit csinálok a számítógépen, csak rám tartozik még akkor is, ha néha ezt látja valaki. Csak nem fogok elbújni egy sötét sarokba internetezni(!), főleg ha ez az össz szórakozásom. Mondjuk az érdekelne, hogy a kérdező kislányt miért zavarja, hogy az Apuka másokkal is beszélget? Főleg, ha az Anyukát nem zavarja...
2010. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
hasznosak válaszok de de nagyon idegesít ez én is családtag vagyok és hát nagyon is van beleszólásom mert ha különválnak akkor nem viselem el ezt hogy különéljünk mert egyiküket sem engedném el de ez nagyon zavar igenis van beleszólásom attól hogy kislány vagyok mert én szeretem a családomat
2010. máj. 31. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!