Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet esélye az apának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélye az apának?

Figyelt kérdés
A férjemnek és nekem mindkettőnknek második házassága (vagyis az első csak élettárs volt). Mind a kettőnknek van az előzőből gyermek, nekem egy, neki 3,és rajtuk kívül még van egy közös gyermekünk. A férjem megállpodott a volt párjával havi 30ezer Ft gyerektartásban. A gyerekek nagyon jó helyen voltak, többször voltak és vannak nálunk, nagyon szeretnek velünk lenni. Rengeteg közös programot szoktunk csinálni. Időközben az anyuka megismerkedett valakivel, el is, és össze is költöztek. A biztonságos helyről valami putriban. A környék se biztonságos. De ez a legkisebbik probléma. Mióta azzal az emberrel él teljesen kifordult az anyuka magából. Voltak olyan dolgok hogy a gyerekek egyedül mentek iskolába, azon a környéken, sőt még vasúti átjárón is át kellett menniük, elmondanám hogy a legnagyobb gyerek 9 éves. Mikor a férjem ezt megmerte említeni, akkor balhé van, hogy ugyan már ne szóljon bele. Rá 1 hétre az anyuka élettársa megütötte a férjem. Látlelet, rendőrség minden van, sőt fenyegető sms. Akkor pont nálunk voltak a gyerekek és nem akartak haza menni. Az anyuka felhívta őket és édességgel babusgatta őket haza. Akkor volt olyan eset is, a kisebbik nem ment oviba mert beteg volt, a mostoha "apucival" maradt otthon. Kérdeztük a kicsit hogy mit csinált egész nap, hát nézte a tv-t mert a jó gyerek egész nap aludt. És kérdeztük mit evett, hát talált túrós kalácsot. Hazudgalnak a gyerekeknek azt mondták hogy az apjuk verte meg, az élettárs csak meg védte magát. A tanulmányaikban is meg látni hogy nincs velük foflalkozva, mióta elmentek rosszul tanul a két nagyobb. Szeretnénk ha itt lennének, az 5 gyerek nagyon szeretik egymást. Most vásároltunk egy nagy házat, itt bőven el fér mindenki. 2 fürdő szoba, külön WC. Ahol most laknak nincs se fürdő se wc, azt se tudom kinti wc van e. Most ott tartunk hogy az anyuka be akarja adni a párom gyerektartásra, mert neki nem elég 30ezer. Hát amit az anyuka kap családit meg nem tudom mit, azt se a gyerekre költi. Rezsijük egyáltalán nincs. A kábel tv-t is kikapcsolták. 120ezer megy be neki havonta, plusz a párja nem tudom mennyit ad neki, nekünk 170ezer összesen, és fel kell tartani ezt a nagy házat, pláne meg itt is van 2 kiskorú gyermek. De van rá esély hogy a gyerekeket ide helyezzék? Az édesapjuk már teljesen ki van készülve, féltem :(

2017. nov. 23. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

"Most ott tartunk hogy az anyuka be akarja adni a párom gyerektartásra, mert neki nem elég 30ezer. "


3 gyerekre? Hát érdekes módon lenne elég. Elég vicces egy összeg.

2017. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj, de mint írtam is, itt is van 2 kiskorú, most jön a 3. Az anyuka elkölti a pénzt a mostani párjára és még adjunk neki? Majdnem annyi pénzmegy be neki mint ide, csak itt lakásfentartás is van. Neki semmi rezsi. A villanyt is lopjá
2017. nov. 23. 14:09
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nem nevetek a helyzeten
2017. nov. 23. 14:10
 4/11 A kérdező kommentje:
Mennyit adjunk neki az egészet??? Többet tudjon költeni a barátjára? Látom neked csak az összeg esett le a történetből! GRATULÁLOK
2017. nov. 23. 14:12
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon értelmetlen vagy Kérdező, ez a véleményem rólad.
2017. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok veled leállni vitázni, ha nem olvastad el a kérdésem akkor minek írsz. A gyerekek megkapják a pénzt és nem rájuk megy. A pénzen kívül itt is megvan mindenük.
2017. nov. 23. 14:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt a csaladi kapcsolatok topikban kene kitenni , lehet tobb ertelmes valaszt kapnal.


a korulmenyek miatt es ha ez bizonyitva van , akkor lenne eselye szerintem.

2017. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán szolnotok kellene a családsegítősnek hogy mi folyik ott, emelett pert is indíthatnátok hogy a gyerekek oda kerüljenek. Ha meglátják hogy milyen körülmények között élnek akkor valószínűleg nem hagyák ott a gyerekeket főleg ha elmondod azt is hogy megütötte a férjedet. Egyébként meg ha a mostohán nincs nyoma annak hogy megütötték volna, a párodon meg van, talán van annyi esze valakinek hogy ha csak megvédte volna magát akkor =ha a párod kezdte a verekedést, akkor a csávón is lenne nyoma
2017. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet esélye, ha tudjátok bizonyítani, hogy ott milyen körülmények vannak.

De az is igaz, hogy 3 gyerekre 30ezer gyt az lófing, meg nektek 170 az össz bevételetek? Ebből hogy akartok 5 gyereket és ha jól vettem ki lassan 6-ot felnevelni? Jó erre még rájonne a csp, meg valamivel több adókedvezmény (ilyen jövedelemmel messze nem tudjátok a maxot igénybe venni), de ez akkor is kevéske.

Na mindegy, próbáljátok meg.

2017. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Voltam a családsegítőnél, ő a bírósághoz küldött. A gyerekeknek hazudtak hogy a párom kezdte a verekedést, még azt is el tudom képzelni hogy nyomott hagyott magán. Igen sajnos annyiból élünk, eddig vígan megvoltunk. Úgy hogy adtuk a havi 30ezret.
2017. nov. 23. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!