Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez lehetseges vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetseges vagy csak bemeselem magamnak?

Figyelt kérdés
Baratnom nem reg szakitott velem,elso par napba kivoltam nagyon nem birtam elviselni hogy ez van,viszont most kevesebbet gondolok mar ra,aludni is tudtam vegre rendesen,viszont itt van meg a fejembe:de jo lenne ha visszajonne hozzam,de tudom hogy ugysem.De a lenyeg hogy mar nem depizek annyit az elmult napokhoz kepest es van olyan pillanat amikor jol erzem magam. Ez lehetseges hogy ilyen hamar mulik egy masfel eves kapcsolat,vagy csak benesekem magamnak es ha meglatom massal osszetorok megint?
2018. márc. 6. 15:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Szakitas volt,*bemeselem
2018. márc. 6. 15:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez még csak védekezés is lehet. Majd pár hónap múlva derül ki, hogy valóban túl vagy-e rajta. Ez csak első sokk.
2018. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy vedekezes?
2018. márc. 6. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elveszítesz valakit azt meg kell gyászolni és ez nem csak halálesetre, szakításra is igaz.A gyásznak különböző szakaszai vannak olvass utána.
2018. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akik 5 év után 1 héten belül új csajjal vannak. A döbbenetes dolog ebben az, amit nagyon kevesek fogadnak el, hogy nem az a lényeg, hogy mennyit voltatok együtt, hanem az, hogy mennyire volt mély a kapcsolatotok. Ha a szakítás amiatt trtént, mert már tényleg nem tudtatok egymásnak mit mondani, akkor simán lehet. Sokat számít a felek személyisége is, van akit nagyon megvisel egy ilyen, van aki tesz rá nagy ívben.
2018. márc. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!