Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Észrevettétek, hogy bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy bármilyen kis problémára itt szinte mindenki a szakítást, válást javasolja?

Figyelt kérdés

Akármilyen apró problémáról látok vagy írok ki kérdést, egyből a válaszok 90%-a szerint hagyd ott, minek vagy vele, sőt, messzemenőek következtetnek, hogy az ilyen nem férj, minek neki gyerek, menekülj.

A másik az anyós-probléma, ahol ha az embernek az anyósa hülye, akkor egyből dobja ki a férjét, mert - ásd el magad, minek mentél hozzá egy anyucipicifiához.


Ezeknek az embereknek ilyen tökéletes a párkapcsolata, hogy már ekézni kell a másikat, mert az illető férje nem vágta le a füvet időben?

Vagy mind 15 évesek, akiknek annyi az élet, hogy a szemét nem segített a matekdoga közben, szakítok vele?


2018. ápr. 20. 12:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék olyan kérdést mondani, amire apróságok miatt javasolták volna a szakítást, bár nem is olvastam el az összeset.


Sőt, lehet ezzel újat mondok, de ha valaki apróságra is szakítást javasol, az lehet, hogy nem is amiatt az apróság miatt mondja, hanem a kommunikáció hiánya miatt. Az általad írt példából kiindulva, ha valaki kiírná, hogy "nem segített a matekdogámban a szemét, brühühü", akkor nem azért javasolnék szakítást, mert nem segített a matekdogában a másik fél, hanem mert a kérdező képtelen VELE lekommunikálni, hogy rosszul esik neki, hogy nem segített a párja.


Jaguár feltételezése meg érdekes volt. Nos, volt egy rövidebb kapcsolatom, ami menthető lett volna, de a srác mindig a homokba dugta a fejét - tényleg apróbb problémáink voltak, de vele nem lehetett semmit sem megbeszélni, hanem inkább lelépett a napokra, és utána engem állított be hibásnak, amiért megbántottam az érzéseit. Most meg benne vagyok egy több, mint 2 és fél éves kapcsolatban, boldogok vagyunk, tervezzük a közös otthont és a házasságot. Pedig nekünk is vannak apróbb problémáink, sőt nagyobbak is, csak annyi a különbség, hogy mi meg tudjuk beszélni, senki sem menekül el a felelősség elől, és egyikünk sem gyakorin kérdezget pitiáner dolgokról.


22/N

2018. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Tessék, hoztam nektek egy ilyen kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


Az utolsó oldal utolsó hozzászólása jelenleg.

2018. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
#12 9-ből egy javasolta a szakítást, és milyen meglepő, 36%-os a hozzászóló. :) Szóval nem mondhatjuk hogy szinte mindenki, csak annyit, hogy egy kis senki. :)
2018. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
#12-es. Olyan kérdést linkelj, amiben a válaszadók 90%-a, vagy legalább a többség kiált szakítást, es kis problémáról van szó. Amit linkeltél ott csak 1 valaki irta, és a 36%-os értékeléséből vélhetően csak trollkodik. Szóval ez nem volt példa a kérdező által felvázol jelenségre.
2018. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szabadvilagot elunk, amikor a nonek mar nem kell szegyenkeznie, ha Ferkot lecsereli Joskagyerekre. Nemis tudom mit kell ezen csodalkozni. Altalaban a gyengebbik nem mentalitasa. Piti dolgokert is dobjak a ferfit, mert pl sokat foglalkozik a festessel, barmilyen hobbijaval... Nagyon sok 30as, 40es tizeneveskent cserelgeti a partnereit, pedig gyerek is van mar. KSH statiszikabol is mi derul ki? A nok kezdemenyezik a valast elsosorban.
2018. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
1es kimondta a nagy igazsagot.
2018. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Fokent amikor mar "beleszerettek" az uj fasziba, akkor mar mindent felhoznak szakitasi indokkent.
2018. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!