Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3éve váltunk el.1gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edit1988 kérdése:

3éve váltunk el.1gyermek született a házasságból, felügyeletét nekem ítélték, exférjemmel rossz a viszony, láthatásokat a leírtak alapján biztosítom percre pontosan, exférjem újra akarja tárgyaltatni, h többet láthassa a gyereket. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a fiamat, és nem azért nem engedek több láthatást, mert nekem úgy kényelmes. Dolgozom a mai napig, rendes, rendezett körülmények között nevelem a fiam.A volt férjem italozó természetű, kicsapongó. Több összetűzése volt már a rendőrséggel házasságunk alatt is.
2018. ápr. 24. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Természetesen kérhet újratárgyalást, de az nem jelenti azt, hogy engedélyezik is neki.

Amiket leírtál, azokat jól csinálod, jó, hogy nem tiltod tőle.

2018. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is tiltanám soha. Ha az apja nem lett volna, akkor nem lenne a Fiam sem. Ezt minden alkalommal elmondom neki, amikor sírva megy az apjához.
2018. ápr. 24. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérheti, de azok alapján, amit leírtál és tudod bizonyítani, Te kérj felügyelt kapcsolattartást.
2018. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jogos, hogy kéri. Amit leírtál, az a te nézőpontod. Gondolom, a férjed azért szeretné újratárgyaltatni, mert kevesebb láthatást ítéltek meg neki a szokásosnál. És ahhoz, hogy az apának korlátozott láthatása legyen, tényleg nyomós és bizonyított objektív ok kell, hogy a férjed életkörülményei tényleg olyanok, hogy indokolt, korlátozott legyen a láthatás, a bíróság objektívebben tudja megítélni.
2018. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy mi a bevált és szokásos azt nem tudom, de jelenleg úgy van, hogy minden második héten szombat reggel viszi és vasárnap késő délután hozza. A hosszú hétvégék zöme az övé, így szoktuk elcserélni, a nyári szünetből 4 hétig van nála. Annak idején többször beszéltük át ügyvéd előtt -megjegyzem a bírónő is megkérdezte, hogy megfelel-e így, szeretne-e rajta változtatni. Akkor is többször kijelntette, hogy nem. Felhívták a figyelmét, hogy bármi történhet ehhez fog tudni igazodni, mert a kettőnk viszonya akár el is mérgesedhet.
2018. máj. 15. 11:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Még egy mondat a szülői felügyeleti jog közös gyakorlásáról ő mondott le, nem én kértem így.
2018. máj. 15. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!