Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyerekek kamaszok, kiabálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekek kamaszok, kiabálnak velem, visszabeszélnek, nem hallgatnak rám. Az is előfordult, hogy fenyegettek a A férjem nem támogat. Mit tegyek, az ő lakásában lakunk 14 éve?

Figyelt kérdés
Amikor segítséget kértem a férjemtől, beszéljen a gyerekekkel hogy az ilyet nem mondhatnak az anyjuknak, a jelenlétükben olyanokat mond nekem a gyerekek előtt: "Csodálom hogy eddig nem vertek meg. " "Miért kellene mindennek körülötted forogni?! . "A férjem a gyerekek fegyelmezésénél nem áll mellém, nem lehet vele ezekről beszélni, mert "unatkozik" közben. Nem bánik velem tisztelettel, a gyerekek előtt szid, gyaláz, többször nekem is jött, folytogatott.

#válás #gyermekelhelyezés #kamaszok nevelése #Szülői egyetértés teljes hiánya
2018. máj. 17. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Olvasd el kérdésed kiírás előtt. Ha itt megtetted volna, nem írtad volna ki, tudnád mit tégy.
2018. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Önjelölt szolga vagy. A szolgák nem egyenlőek. Tisztázd velük, mit vársz el, mint egyenlő partnerektől.
2018. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit látnak azt teszik. Mivel a gyerekek én a férjed is ellened van, nem tétováznék elmennék. Idővel talán rájönnek, hogy amit csináltak veled rossz volt. Arról nem esett szó, hogy a gyerekek milyenek ezen kívűl, de sejtésem szerint nem túl jó tanulók és a magatartásuk szerintem másokkal is lehet ennyire negatív, mint veled szemben. Elég nehézkes jövő áll előttük, elfognak kallódni, elviszi majd őket a társaság. Akkor majd mennek hozzád lehúzni, mert az apjukat leélték vagy csak szimplán akkor sem fogja őt érdekelni a sorsuk.
2018. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te meg tűröd. Miért?
2018. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

Sajnos nagyon elszúrtátok a gyereknevelést. Amit most tehettek az az, hogy közös nevezőre jutottok a férjeddel, és megpróbáljátok helyrehozni a helyrehozhatatlant. A saját sértettségeteket tegyétek félre egy időre, és kezdjetek el felnőtt és felelős szülők módjára viselkedni!

A gyerekek a lehető legérzékenyebb passzban vannak, extra odafigyelést és gondoskodást igényelnek, különben könnyen félrecsúszhat az életük. A problémás otthoni környezetből könnyen belecsúszhat a fiatal a bulik, pasik, drogok, ..... világába.

A válást ebben az életszakaszban viszont nagyon nem javaslom, hiszen így is rengeteg a probléma. Azt vagy pici korukban kellett volna elintéznetek, amikor még fel sem fogják, vagy egy kicsivel később, amikor már elég érett a személyiségük hozzá. Ha most válnátok, az náluk az utolsó csepp lenne a pohárban, és amíg ti magatokkal, meg a pereskedéssel lennétek elfoglalva, addig ő magyon szépen elkallódnának. Az ő korukban új lakásba/városba költözni, új suliba iratkozni, elveszíteni a régi osztálytársakat, barátokat, plusz megküzdeni azzal, hogy a szülei elválnak, hát, nem egy leányálom....

2018. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

Miért hagyod? Alapból nem jutnának el a gyerekeim erre a szintre, mert nevelném őket, a férjet pedig az első ilyen megnyilvánulásánál elhagynám, de valószínűleg nemis úszná meg ennyivel.


Ha már erre a szintre eljutottak a gyerekek, olyan pofont kapnának, hogy a szomszédban visszhangzana. Ha kicsit magukhoz tértek, lefektetem az új szabályokat a házban. Szedd már össze magad, felnőtt nő vagy, nehogymár kis kamaszok ugráltassanak.

2018. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem válj el tőle.

Az, hogy fizikailag bánt téged, szerintem nem éppen pozitív. Menekülj.

2018. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!