Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért szól még válás alatt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szól még válás alatt is minden a férfi boldogságáról?

Figyelt kérdés

Megcsalt, válunk. Van ket gyerek. Semmi extra.

Csak felhúztam magam a Zembereken.

Joga van a boldogsághoz.... Mert nekünk nincs?

Bocsássak meg. Ne is haragudjak... Miért is kéne? Végül is csak tönkretette az életünket.

Ne követeljem azonnal a fél ház árát... Mi meg mosolyogva megyünk a híd alá. Hogyne.

Ne mondjak róla rosszat a gyerekeknek.... Elvégre 12 és 15 évesen beveszik, hogy apu leugrott cigiért, és most 60 évig nem talál haza. Mi rosszat mondok azzal, hogy megcsalt és elhagyott minket?

Ne kérjek annyi gyerektartást, neki is új életet kell kezdenie valahogy... Nekem meg valahogy etetni kéne két kamaszfiút, albérletben lakva.

Lassan úgy érzem, elnézést kell kérnem, amiért nem úgy válunk, hogy mi csak szó nélkül kitakarodunk az életéből, mintha sose lettünk volna.

Mosolyogjak, legyek kedves, segítőkész, megértő, fényezzem a gyerekek előtt, nem tett semmi rosszat.

Ki az, aki őszintén mosolyogva azt fogja mondani a fiainak, hogy természetes, hogy ha a feleségükre ráuntak, akkor váljanak el, nincs azzal gond? Ki tudja azt őszintén mondani, hogy apa jó ember és neki jár a boldogság?

Gyomorfekélyt kapnék, ha úgy kéne viselkednem, ahogy most mindenki elvárja.

Eddig kedves voltam, önfeláldozó, türelmes és úrinő. De csak eddig.

A válás során ezt miért várja el mindenki?



2018. máj. 29. 14:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
én nem várom el
2018. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
A kiírásod egyáltalán nem tűnik kérdésnek, hanem egy szimpla panaszáradat csupán.
2018. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%

Keress egy jo ugyvedet.

Kamaszgyerekeknek mar el lehet mondani roviden a valas valos okat kulturalt stilusban.


Nos, a fel haz a tied, neked is uj eletet kell kezdeni, raadasul ket gyerekkel.


Ja. es ne beszelgess errol mindenkivel. A tolakodokat haritsd, fogkalkozzanak a sajat eletukkel.

2018. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen megértelek. Talán egy dokog vigasztalhat: a gyerekeid sem hülyék, látják, hogy te vagy mellettük. Az én apám is elhagyott minket a fiatalabb nő miatt, kerülöm, sosem keresem, tudom, hogy anyumnak köszönhetek mindent. Apám legfeljebb vér szerint az apám, valójában nem tekintem annak. Az oltárhoz is amyum fog vezetni, ő az, aki számít nekem, apámnak semmi jót nem kívánok. Az új házasságba is viszi saját magát, a problémái is ugyanazok lesznek, nem menekülhet maga elől.

23/L

2018. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
24%
A #2-es válasza miért lett lepontozva? Naponta jön 1-2 ilyen kérdés, amiben egy nő ekézi a pasiját/exét, hogy mennyire gáz volt. Mi választottuk őt? NEM. Egye meg mindenki azt, amit választott. Utólag mi értelme az ilyen féloldalas panaszáradatnak? Ezek nem kérdések. EZEK az igazi rinyálások nem azok, amikor valaki próbálkozik felszedni valakit és megkapja, hogy egy lúzer rinyagép.
2018. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

Nyugodtan haragudj.Azt kell csinálni, ami neked esik jól.A volt férjed is azt csinálta, amikor félrekefélt.

A gyerekeknek meg simán el lehet mondani az igazat.Nem kell védeni egy olyan ember ilyen tettét, amire nincs mentség.

Nem a te feladatod megvédeni egy jellemtelen embert.

És nem egyedül a te feladatod eltartani a közös gyerekeket.Ha megcsinálta őket, akkor vállalja a felelősséget, ne csak az új puncin járjon az esze.

Koncentrálj a jövőtökre Nélküle.Sok sikert!

2018. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%

60 évig?

Mi az hogy mindenki???? Miről beszélsz?


Sajnálom, ami veled történt, és tényleg ne ámítsad a gyerekeket, mond el az igazat, hallottam már erről a jelenségről/rokonnál is volt ilyen, hogy nem szabadott az apa félrelépéseiről beszélni. A gyerekek tehát az anyára haragudtak, apa meg maradt a jó fej, akit kibactak....de! Több férfiismerősöm sem ünnepként, poénként élte meg a válását, hanem gyötrelemként, olyan emberek, akik soha nem csaltak, hazudtak, más ok volt.

Nem kéne általánosítani.

2018. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
17%
Ha ő költözött el, akkor mégis miért mennél a híd alá? Logikátlan az egész.
2018. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
29%
Mindig a nő nyer szóval tök mindegy, hogy mit akar a faszi :D
2018. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
11%
Kb a harmadik sorig olvastam, tovább nem bírtam.
2018. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!