Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válòfélben vagyok a férjemmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gizike88 kérdése:

Válòfélben vagyok a férjemmel.4 gyermgyermek született a hazasagunkbol. Négy gyerekre kb mennyi gyerektartást állapíthatjuk meg?

Figyelt kérdés
180000-230000 forint közt keres.
2018. jún. 6. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Mi a válás oka? Annyira rossz nem lehetett a kapcsolat, ha 30 éves korodig 4szer szültél neki.

Csak kíváncsiskodok.

2018. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Kb. a fizetése 40%-át. Indokolt esetben (pl. te csak a GYES-t kapod) lehet 50.

Azt te tudod, hogy mivel jársz jobban: százalékos arányt vonnak, vagy fix összeget.

2018. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

max felét.

szóval kb kapsz 100.000 körül

ami ugye nem lesz elég semmire, de gondolom te jól keresel és nem ennyi pénzre vállaltatok 4 gyereket

2018. jún. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerek után 50% vonható és ez a maximum. 12 gyerekre is ennyit vonnak max:)
2018. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a fizetésének az 50% át.
2018. jún. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nettó fizetésébek maximum 50%-át, de ez már 2 gyerektől ennyiben van maximálva.
2018. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mivel nagyon rá kapott az asszony verve jó. Más nokel enyeleg randizgat. És gyerekes fel fogadta. Hibaztat hogy mind a négy gyermeke fiú egy lányt nem tudtam szülni neki. És még sok mas
2018. jún. 7. 09:05
 8/8 Izabella220 ***** válasza:
53%
Hát oltári egy barom a férjed,már bocsi.Erre mondják azt kitudja mit hoz a holnap.A gyerekeidre koncentrálj,válj el mindenképp.Nem értem az ilyen férfiakat,minek nekik nagy család.Mi nők ne legyünk már hiszékenyek,mert az összes szar ránk marad.
2018. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!