Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit érezhet az a nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet az a nő aki eldobja a gyerekeit egy màsik férfiért?

Figyelt kérdés
A gyerekeket lassan egy éve az apuka neveli.
2018. jún. 8. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Amit azok a pasik, akik lelépnek az új puncihoz a gyerekeik mellől.
2018. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Boldogságot.
2018. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán, a nőt kérdezd.
2018. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanazt, amit az egy ilyen anyukára jutó 300 apuka érez. Erdekes, ferfiak esetén ez nem szokott felmerülni, majdhogynem elfogadott.
2018. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

És mit érezhetnek azok a nők, akik nem akarnak gyereket szülni?


Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.


Sok férfi se akarja látni a gyerekét, mikor elválik gyereke anyjától. Na, ehhez mit szólsz?

2018. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

Azért elég meredek megint teljesen egy síkra helyezni a kettőt. Az hiszem egy nőnek valamivel több kötődése van egy kisbabához mint az apának.

Ha valaki ezt nem látja be akkor javasolnám neki, hogy kommunikáljön a növényekkel mert nagyjából egyazon intelligenciával rendelkezik.


Egyébként kérdező, az ilyen nő nem érez semmit. Az új kan nehezen viselte volna a gyereket, ezért aztán pápá neki (mármint a gyereknek). Ahogy érzi, ő dolga. Gyerektartást fizesse és a láthatást a bíróság meghatározza.

2018. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek 1-2 ilyet. Vagy tényleg ekkora érzelmi nihil a nő, vagy igencsak nyomós oka volta rá. Egyik barátnőmet otthagyta az anyja pár éves korában, azóta felé se nézett. Mindig szidták, apjával karöltve, hogy mekkora rbanc volt. Aztán szépen lassan, amit elejtettek az évek során és amit magam kibogoztam, rájöttem, hogy nyomós oka volt a nőnek, amiért szabadulni akart a családtól.

Nem gondolom, hogy megbocsátható tett, pláne egy nőtől (mert igen, egy nő midnig másképp fog állni a saját gyerekéhez mint egy férfi), de megértem, hogy miért..

2018. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

El se tudom képzelni. Anya vagyok, az a férfi még nem született meg, aki fontosabb lehetne a kislányomnál.

Egyébként ezek a gyerekek talán jobban járnak, hogy az ilyen "anyák" nem részei az életüknek. Bizonyára remek emberek lehetnek, ha jelen lennének, megkeserítenék a gyerek életét a ridegségükkel.

2018. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Anyósom is így döntött.

Jó oka is volt rá. Sajnos ők abban a világban éltek, amikor nem lehetett csak úgy lerázni, szülni kellett szépen, házasság után.

Ő viszont nem való anyának, míg após imádta a fiait. A második nejével még négyet vállaltak és nevelték az első házasságból valókat is.

2018. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen a családban is.
2018. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!