Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha az apa nem akarja a gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az apa nem akarja a gyereket de szeretném hogy anyagilag jó körülményeket biztosítson jogilag van rá esélyem ha nem vagyunk házasok, élettársak sem?

Figyelt kérdés
Apukaval csak együtt jártunk , becsúszott a gyerek. Szeretném hogy vegyen nekünk lakást és támogasson anyagilag mert csak ilyen körülmények között szeretném megtartani a babát :( , ezt el tudom érni jogilag vagy esélytelen ? Köszönöm

2018. szept. 10. 19:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Gyerektartásért nyugodtan perelhetsz, ha ő az apja. Ez nem ugyanaz minthogy vegyen neked lakást, hanem a fizetésének egy fix %-a.


Bár ha te csak akkor szeretnéd megtartani a gyereket ha valaki vesz neked lakást akkor valószínűleg olyan súlyosan retardált vagy, hogy az valami borzasztó.

2018. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Ilyet nem tudsz.


Azt tudod, hogy a fizetése 20-25%-át el kelljen neked utalnia minden hónapban, miután megszületett a gyerek. De ez is olyan, hogy a bíróság azért méltányosan állapítja meg, tehát ha az apa keres 1 milliót, akkor nem kell neked 200 ezret adnia gyerektartásként, hanem csak normálisan amennyi egy gyerek havi eltartásának a fele.

2018. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem, az te vagy!
2018. szept. 10. 19:51
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen. Köszönöm én is így tudtam
2018. szept. 10. 19:51
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Magadnak szülsz. Vegyél te neki.Vagy ha felnőtt, akkor magának fog venni a gyerek.


Egy normális nő ilyenre még csak nem is gondol.


*mert csak ilyen körülmények között szeretném megtartani a babát


Olyat írnék neked szívemből, hogy szerintem összedőlne az oldal.

2018. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Most komolyan... Már előre sajnálom szegény gyereket. Milyen anyja lennél??? Szerintem ha a gyerek megkapna mindent az apjától, te még őt is lehúznád! Ép eszű nő nem is gondol erre, amit írtál!


34N

2018. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj, én nő vagyok, ès àltalàban elítélem az olyan férfiakat, akik nem vàllaljàk a felelősséget a tetteikért, de ennek olyan golddigger szaga van, hogy ihaj.


Amúgy meg jogàsz vagyok, ès annyit tudok írni, hogy a hivatalos fizetèsének egy meghatàrozott %-àt (max 33%, ha az a napi megélhetését nem veszélyezteti) tiltattatod le tartàsdíjként.


De őszintèn remélem, hogy a pasid minimàlbérre van bejelentve, ugyanis akk0r nagyon megszívtad. Nem hogy lakàst nem kapsz, de örülhetsz, ha egy havi tízest legombolhatsz róla.


Màskor gondolkodj előbb, mielőtt szétteszed a làbad. Ès gondolom nem mondok újdonsàgot, hogy a mai vilàgban ismert védekezési módszerekkel elég lúzer szöveg a "becsúszott a baba"...

2018. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

Gyerektartás maximum, amit kaphatsz.

Csúnya dolog, ha a gyereket akarod felhasználni arra, hogy

eltartsanak.

2018. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező,ha tudnád hogy milyen sokan vannak akik így gondolkoznak mint te. Remélem még a gyerektartást sem ítélik meg. Takarodj dolgozni.
2018. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Esélytelen. Még a gyerektartás is jó hosszú procedúra lesz, mire majd megítélik, ha az apa nem tesz magától apasági nyilatkozatot.
2018. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!