Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért lepődik meg a férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődik meg a férfi, amikor a felesége közli, hogy ő megy el, un húzza a rövidebbet?

Figyelt kérdés

Szépen nem tudnánk elvállni. Ismerem magunkat. Ma oldjuk meg a gondokat beszélgetés minden mondta váljunk el volt a férjem részéről.

Ezek után csak annyit mondtam, hogy ok elválunk, ő marad a gyerekekkel, én meg fizetem a Gyt, és békén hagyom őket, ergo a lathatásról is lemondok. Ezen köpni nyelni nem tudott, valahogy nem erre számított.


2018. szept. 23. 18:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%
Én azon lepõdtem meg, hogy a gyerekeid is lesz.rod s nulla szeretet volt ebben a mondatban irányukban.
2018. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%
Lehet azt hitte jó anya vagy, és most jött rá, hogy nem, mert simán lepasszolod a kölyköket......
2018. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%
Ezzel az a baj, hogy a gyerekeket bünteted valamiért, ami közted és a férjed között történt. Nyilván meglepődik, mert nem ez az általános hozzáállás, de nem tudom, miért tekinted ezt a "rosszabb" állapotnak. Nincsenek gyerekeim, de én még a macskám sem tudnám csak úgy otthagyni a férjemnek, ha válnánk, nemhogy a saját kölkeimre azt mondani, hogy soha többé nem akarom őket látni.
2018. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem azon lepődött meg hogy te mint anya letojnád a saját gyerekeid mert valószínű hogy nem ezt nézte ki belőled. De ez engem is meglep.
2018. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Az egész két éve húzódik. Tavaly nyáron, amikor felmerült, akkor csak annyit mondtam, elköltözünk ha annyira zavarjuk az életét. Ha neki semmi nem jó, amit kap tőlem. Akkor amikor lakást néztem harmunkra, életképtelennek titulált. Úgyse tudnám megoldani, meg ő ragaszkodik a gyerekekhez, és nem engedi őket el, sokáig ment a vita, kezdődött a tanév, a gyerekek meg szeretnék a megszokott életüket.


Ma azt a választ kapta, amit hallani akart. Belefáradtam ebbe az örökös harcba. Pénzt keresni és őt minden alol tehermentesiteni vagyok csak.

2018. szept. 23. 18:18
 6/26 A kérdező kommentje:

Azt, hogy ezt ki tudtam mondani póker arccal nem jelenti azt, hogy még is tudnám tenni.


De a vitába belefáradtam

2018. szept. 23. 18:19
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
szerintem a ferj inkabb azon lepodott meg, hogy ha anya otthagyja neki a gyerekeket, nem lesz aranyelet, legenyelet...
2018. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Mert a nők balfacok,mindig az ő nyakukban maradnak a kölkök,ritkaság hogy a férfi húzza a rövidebbet.
2018. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
17%
Felvetés szintjén is durva. Mit csinálsz, ha meghallja valamelyik gyerkőc? Ne haragudj, de aki ilyet felhoz, az szerintem simán meg is csinálja. Ilyen esetben pedig nagyon jól jár a férjed és a gyermekeid is, amiért kilépsz az életükből.
2018. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Sose voltam számára sem jó feleség - minek vett el, minek csinált két gyereket is? - sem jó anya. Úgy nagyjából sose semmi. Más bezzeg milyen szipiszupi, rólam meg úgy nyilatkozik ahogy.


Ha így áll hozzám, akkor hagyom nyerni.

2018. szept. 23. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!