Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Két év házasság után hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két év házasság után hogyan kerülhető el, hogy a saját külön bankszámlámon lévő saját fizetésemből keletkezett megtakarításom teljes összege a saját tulajdonom maradjon válás esetén?

Figyelt kérdés

A háztartásfenntartó én voltam.

Az autó fenntartója én voltam.

A lakás az én tulajdonom.

Közös hitel nincsen.

Gyerek nem született.

Az esküvőt én fizettem.

Az esküvőre ajándékba kapott pénzből bútorokat vásároltunk (kb. 1 M Ft értékben), azok maradtak nálam.

Egyszerre két munkahelyen dolgoztam, a jövedelmemből keletkezett megtakarítást szeretném megtartani.



2018. okt. 1. 11:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
69%
Van akinek 2 külön dolog, van akinek egy és ugyanazt jelenti. Ha megnézed kik pontozzák le azokat a hozzászólásokat, amik tanácsok, nekik a szerelem és a pénz ugyanazt jelenti. Szerintem kivétel nélkül mind nőnemű, szal így házasodjon az ember...
2018. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!