Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás? A lehető leglassabban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás? A lehető leglassabban? Hogyan?

Figyelt kérdés

Milyen indokokat lehet, akkor tenni, ha az ember nem akar válni és szeretné minél hosszabban kinyújtani az egész procedúra idejét? 3 gyermek 25 éves kapcsolat és 18 év házasság után.Van-e annak jelentősége, hogy Ő, vagyis a férjem csalt meg és kezdeményezte az egészet?

Kérném: Önérzetes, hősszerelmes sZERETŐK (direkt a kis kezdőbetű)kíméljenek.Nem az ő okosságaikra vagyok kíváncsi, hanem a kérdésben olvasottakra!

Köszönöm!



2018. okt. 4. 16:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Ha megcsalt minek akarod elhúzni a válást? Nem szeret már a férjed és semmi értelme nem lenne folytatni, mert idővel meg tenné újra. Most miért nem jobb hagyni, mint szenvedni mellette? Pontosabban, ő szenvedne melletted.
2018. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Nincs semmi jelentosege a megcsalasnak es annak sem, ki kezdemenyezte a valast.
2018. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki menni akar, inkább nyisd ki az ajtót és menjen, mint sem húzni a dolgokat. Se neked, se a gyermekeidnek, se neki nem jó húzni ezt.
2018. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%
3+ Ha pedig a pénz miatt akarod húzni, akkor akár a mai nap elsétál egy közjegyzőhöz, és nyilatkozik, hogy ettől a pillanattól nem áll veled vagyonközösségbe. Tehát ez miatt sem tudod húzni. Meg felesleges is szerintem. Nélküled is kimondják simán a válást. Akár akarod, akár nem.
2018. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
37%

Ilyen sok a szabadidőd?

32/f

2018. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok szerető, csak később kerültem a képbe, de a párom (most már férjem) válása 2,5 évig tartott, mert a felesége mindig kitalált valami újabb dolgot. Az eredmény közel 800 ezer Ft perköltség, amit a vesztes fél fizet. A férjem 20%-ban volt vesztes, vagyis 80 %-ban az ő javára döntöttek. Plussz kb. 180 ezer Ft ügyvédi ktg. De ez csak az egyezkedés, a válást így is úgy is kimondják.
2018. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

Ha ennyire megromlott a házasságotok, hogy felmerült a válás, méghozzá azért, mert megcsalt téged és most el akar válni, akkor miért is szeretnéd minél tovább húzni a válási procedúrát? Mi a jó neked ebben?

Attól, hogy te esetleg nem akarsz válni és elhúzod a dolgokat, még nem jön rendbe a házasságotok.

2018. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%

1. A kutyát nem érdekli, hogy mi/ki miatt váltok. Ha az egyik fél beadta a keresetlevelet, akkor el fogtok válni annak rendje és módja szerint.

2. Indokokat miért keresel arra, hogy minél hosszabb legyen a válás?! Épeszű ember pont, hogy a lehető legrővidebb idő alatt szeretné lezárni a múltját, merthogy a pereskedés pénzbe kerül. Nem is kevésbe. Az ilyen rosszmájú emberek, mint amilyen te is vagy, szoktak az utcára/albérletbe kerülni, mert a vagyon egyik felét viszi az ex, a másikat meg a bíróság és az ügyvédek, szakértők, stb.

3. A bíróságon nem hülyék dolgoznak, simán leveszik, ha gátolni akarod a válásotok menetét. Lassíthatod a folyamatot azzal, hogy semmibe nem egyezel bele, nekik az csak még tőbb pénzt jelent, de közben kiállítod magadról a bizonyítványod, hogy nem vagy normális, bosszúálló vagy, felelőtlen, és a tőbbi. Ezzel meg magad alatt vágod a fát, mert a gyermekelhelyezéskor meg pont az lenne a lényeg, hogy normálisnak, és felelôsségteljes FELNŐTT EMBERNEK tűnj.


U.i. nem csodálom, hogy lelépett az exférjed tőled. Ennyi rosszindulatot ritkán találni valakiben (direkt nem nőt írtam).

2018. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
A rossz hír az, hogy megváltozatták, a polgári eljárásjog szabályait. Ennek oka pont az, hogy ne lehessen húzni a pert, mint a tésztát. Elválasztani gyorsan elválasztanak, ha akarod, ha nem, utána döntenek a vagyoni dolgokban. A házassági vagyonjogi pert tudod csak akadályozni, de nem tudom mi értelme, hogy lejáratod magadat. A maradék méltóságodat őrizd meg.
2018. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%

"A rossz hír az, hogy megváltozatták, a polgári eljárásjog szabályait. Ennek oka pont az, hogy ne lehessen húzni a pert, mint a tésztát."

Szerintem ez pont, hogy jó hír, legalább a kérdező kevésbé tud kicseszni szerencsétlen gyerekekkel a válás elnyújtásával.

2018. okt. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!