Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás? A lehető leglassabban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás? A lehető leglassabban? Hogyan?

Figyelt kérdés

Milyen indokokat lehet, akkor tenni, ha az ember nem akar válni és szeretné minél hosszabban kinyújtani az egész procedúra idejét? 3 gyermek 25 éves kapcsolat és 18 év házasság után.Van-e annak jelentősége, hogy Ő, vagyis a férjem csalt meg és kezdeményezte az egészet?

Kérném: Önérzetes, hősszerelmes sZERETŐK (direkt a kis kezdőbetű)kíméljenek.Nem az ő okosságaikra vagyok kíváncsi, hanem a kérdésben olvasottakra!

Köszönöm!



2018. okt. 4. 16:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%
Számára értettem a rossz hírt :) szerintem az új tv-nek ez a legjobb része :)
2018. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
86%
Kiabranditalak: meg akkor is elvalasztanak, ha egy targyalason sem jelensz meg, es a kisujjadat se mozditod meg.
2018. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenki kedvesen nyilatakozott!

:-)

2018. okt. 4. 17:36
 14/31 A kérdező kommentje:

Természetesen nem fogom most leírni a konkrét esetünket, nyilván nem fekete-fehér a történet.Közel két éves és amikor kiderült a három hónapos kapcsolat, megbeszéltük, hogy újra kezdjük stb stb. Csodálatos hónapok ismét feléledt tűz, de egyszerűen gyanús volt, sajnos ráhúztak még vagy 4 hónapot,mert állítólag nem lehet csak úgy megszakítani a kapcsolatot.Viszont, mire ez kiderült(számomra) , addigra mindketten nagyon szerelmesek lettünk egymásba.Racionális lett volna akkor elválni slussz passz.De,ahogy írtam épp ezerrel lángoltunk.Kb fél éve tisztult az agyam,egyszerűen mindenben azt láttam: újra van valami?Nem tudtam bízni a férjemben. És mivel ennyi aljasságot csinált, ráadásul megbeszéltük, hogy még egyszer nem vág át, így azt hiszem érthető , hogy nem mirtusz koszorúval és pezsgővel ünneplem őket.Semmivel nem bántottam egyiket sem, és elengedtem lélekben a férjemet.

De szeretném, ha egy kicsit neki is rossz lenne.

Teljesen őszintén írom! És tudom,látom a válaszokból, hogy itt mindenki a tisztesség szobra.Ezek szerint én gonosz vagyok!A vagyon megosztás annyiban lehet érdekes, hogy közös tulajdonú kb 50 milliós ház hitel nélkül.Viszont haszonélvezők a szüleim!Ilyenkor?Mi a helyzet vajon?

2018. okt. 4. 18:13
 15/31 anonim ***** válasza:
82%
Normálisan le kell írni a körülményeket és nem fog senki itélkezni. Fele-fele az ingatlanban a részetek? Illetve az egészen rajta van a szülők haszonélvezete?
2018. okt. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
75%

"így azt hiszem érthető , hogy nem mirtusz koszorúval és pezsgővel ünneplem őket" - nem, nem érthető. A gonoszságra és rosszindulatra nincs magyarázat!

Az meg hogy te lángoltál újra, csak egy dolog. Az exed ezek szerint nem ugyanazt érezte, amit te.

Én ennél sokkal elegánsabban kezelném a helyzetet, de az én vagyok. Amit te csinálsz, azon a másik fél és új párja 1000%, hogy jót nevet, talán még szánnak is.

2018. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

A haszonélvezet akkor került rá, amikor a kölcsönt felvettük, de 2 éve lejárt a hitel!

Én elvi kérdést tettem fel!

Itthon lakik és egy ágyban is alszunk, csak nálam a bizalom= nulla.

Kezdeményezte= A megcsalást

Válókeresetet még nem nyújtott be.

2018. okt. 4. 18:49
 18/31 anonim ***** válasza:
14 akkor vagy kifizeted a férjedet, vagy kényszer-értékesítés lesz, és még annak a bírósági ktg-e is a tiéd lesz. Hiába haszonélvezők a szülők.
2018. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

16-os

Mindketten lángoltunk, nem gondolnám, hogy kinevet.őt a férjem a mai napig mentené a házasságot, viszont ÉN nem bízom benne!

2018. okt. 4. 18:52
 20/31 anonim ***** válasza:
72%
"Szeretők!K:U:S:S" - Jesszus! Nemcsak buta, hanem primitív is vagy....
2018. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!