Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Azok a férfiak, akik úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik úgy döntöttek lépnek és otthagyják a feleségüket 2 kisgyerekkel, mi volt az indok?

Figyelt kérdés

2018. okt. 13. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen mindegy mi az indok, a valóság: semmilyen kapcsolatuk nem volt a gyermekeikkel. Ha lett volna, akkor képtelen lettek volna erre a lépésre.
2018. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Általában új punci az indok, vagy rájönnek, hogy nem bírják mégsem a gyerekekkel járó problémákat.
2018. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
hogy az asszony egy házisákány.
2018. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
A feleségem az úgynevezett barátai hatására rászokott a fűre. Próbáltam hatni rá, a végén már mondtam hogy beadom a válókeresetet, és nem láthatja többet a gyereket, erre elkezdett rólam hazudozni a gyereknek, hogy én megcsalom. Pont egy több napos útról jöttem külföldről (munkával kapcsolatban), arra, hogy a zár lecserélve, a cuccaim áthordva az én nevemen lévő lakásba az övêből, a lányom pedig nem áll szóba velem.
2018. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

3#


Egy asszony ritkán lesz csak úgy magától házisárkány, ez tuti.

2018. okt. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Elege lett a családosdiból, keresett egy gyerektelen nőt.
2018. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
5 hát persze. minden nő ártatlan szentlélek.
2018. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Senki nem mondta. De az "elsarkanyosodasnak" sajnos az esetek zömében oka van. Legfőkepp az, hogy a pasi semmit se csinal, nem erdekli a gyereke se, a nőnek meg elehs van abból hogy házicselédnek nézik.

A másik kategoria az a nő aki ugyan nem sarkany de unatkozik es pasizni jar

2018. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

A feleségemnek már nem volt igénye intimitásra. Semennyire, semmilyen formában. Nekem felnőtt kapcsolatra van igényem, annak minden velejárójával.

Gyerekekkel van kapcsolat természetesen.

2018. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
feleségemnek meghalt az apja, azóta engem visszautasított minden téren. nem engedte a közeledést, nem csinált semmilyen házimunkát, csak a facebook... tőlem minden provokációnak vett, sőt orbitális veszekedések is voltak belőle, de mindig kihozta én vagyok a hibás. elmondása szerint mi semmit se csinálunk, unalmas az élete. kötelességeit nem csinálta, de a készbe beleülni, a ház, a kocsi, a sofőr, a pénzeszsák, a hülye, a aki rendelkezésre áll neki napi 0-24ben, ez kell. közben előadta, ő válni akar mert neki nem jó, "nem foglalkozom vele", ő élni szeretne, bulizni, végigmenni fél pesten, stb... próbáltam szépen, üvöltve, hogy nyissa ki a szemét, mindene megvan, szedje már magát össze, miért ilyen, stb... első házassága, mentsük meg, párterápia, valami. ő nem, ő ezt eldöntötte mert én ilyen olyan. elkezdett úgy élni, mint egy 20 éves kollégista, hétköznap dolgozik, este szórakozik, csütörtökön haza megy anyuhoz, s akkor otthon bulizgatnak, hapsizgatnak. ebből elegem lett, mondtam neki, akkor feladom, leszrom h az álmunk szertefoszlik, ez nem az amit szerettem volna. elvenni a főiskolai szerelmed, kitartani mellette 10 évig, majd ezt kapod... még ekkor is, hogy én tettem tönkre, én hibám minden, mert ő unatkozik. úgy beszélt velem mint a kutyával, s még ő volt felháborodva, hogy nem vártam meg még albérletet keres. a ház az enyém, minden ami itt van egyedül értem el. házassági szerződés van. akkor jó szórakozást. ide jár haza, mással bszik, hétvégén meg bulizgat. mit képzel???
2018. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!