Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki raktátok a párotokat már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki raktátok a párotokat már a közös, vagy a saját házából is, ha valami olyat mondott nektek, ami nem tetszett, vagy tett valamit?

Figyelt kérdés
Na és ha igen, akkor mi lett utána? Megpróbált visszatérni?

2018. okt. 21. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
höhöh próbálj meg valakit a saját házából kitenni...
2018. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

kocsiból volt hogy előfordult.

annyira nyomta a szájakodást,hogy megálltam és mondtam,hogy-nah kifelé!-

aztán mire hazasétált lehiggadt.

2018. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A sajat hazabol? El vagy tajolodva.
2018. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2 Ilyet én is csináltam már:D
2018. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Kocsiból én is kivágtam már, nem értette meg, h balesetveszélyes amikor vki osztja az észt, meg üvöltözik az anyósülésről s elvonja a sofőr figyelmét... megálltam, kifelé, azt akkor folytatta tovább, de vissza mentem érte (pedig ott kellett volna hagynom).

Volt amikor ugyanilyen alpári stílusban osztotta az észt itthon is(én vagyok a férfi), s mikor már minden voltam csak nem ember, mondtam hogy kifogom dobálni az utcára a ruháit. Azért álljon meg a menet, én fizetem a rezsit, a kaját, enyém a ház, én tolom a szekeret előre, ő meg max magára keres ha keres (nem érdekel hogy házasság, volt szerződés is), de akkor el innen. Nem értett a szép szóból, elkezdtem, de nem fejeztem be ;) Természetesen válás lett belőle...

2018. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A saját házába meg jo hogy megprobal visszatérni. :))) Jo vicc.

Még a közösből sem, de a saját házából plane nem lehet csak úgy kidobni a másikat. Ha valami nem tetszik neked kell menni, közös ingatlan esetén utána lehet tárgyalni az osztozkodásról (ha a válás, szakitás végleges).

2018. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2-es: gondolom a saját kocsidból raktad ki, mert ha akart még bele is nyúlhatott volna a kormányba is, mert lássuk be az anyósülés, meg a vezetőülés közt azért nincs nagy távolság, és még a slusszkulcs is majdnem a térdébe lóg az anyósülésen utazónak, és úgy még azt is elérte volna, ha olyan utas van melletted. kivéve, ha inkább hátra ülteted, mint a gyereket. viszont ha közös a jármű, és beleszól a vezetésbe, te meg ezért kiszállítod, de ő ennek tudatában, hogy közös,és nem hajlandó elhagyni a járművet, ezért rendőrt hívsz rá, de ha nem történt baleset a rendőr azért nem fogja őt elővenni, mert beleszólt a vezetésbe ezt nem lehet bizonyítani, hogy az utas beleszólt a vezetésbe de ha beleavatkozott fizikailag is, és így baleset történik, akkor esetleg elővehetik az utast is, mert azt kivizsgálják, hogy mi vezetett a balesethez és így már bizonyítható, hogy valóban az utas miatt következett be a baleset. viszont ha csak beleszólt azt nehéz bizonyítani, és így csak a sofőrt veszik elő.Na most egy vicc az egészben, hogy a sofőr nélküli autóban mindenki úgy szólhat közbe ahogyan akar mert az autó már előre be van programozva arra, hogy hova vigye az utast ja, és nincs sofőr, aki kiszállítsa az utast ez a poén része. tehát 2-es:! Ha más kocsiját vezeted, számíts arra, hogy nem fogja megállni, hogy ne szóljon bele, így amit tehetsz hogy hívsz egy taxit, és azt a majmot meg ott hagyod valahol az út szélén, azt jó éjt. Na mindegy lényeg a kérdés:, Ki tehető az az ember a saját házából vagy a közös házból, ha a két fél valami miatt nem fér meg egymástól?
2018. okt. 22. 11:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Már valaszoltam a kérdésedre. Nem, nem tehető ki. Nem is ertem hogy gondoltad.
2018. okt. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A ház az enyém, és még így se dobnám ki az utcára, ha összeveszünk. Akkor igen, ha kezet emel a gyerekre vagy rám, és az se érdekelne, ha nincs hova mennie.

De azért mert olyat mond, ami nem tetszik...? Hagy legyen már vélemènye, nem a tulajdonom.

2018. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

közös jármű?

hol élsz te kérdező?

ki a fene vesz közösen autót?

2018. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!