Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párommal élettársi kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal élettársi kapcsolatban vagyunk. Ha szétmegyünk, kié az autó?

Figyelt kérdés

A történet a következő...

Autót kell vennünk, de csak kölcsönnel tudjuk megvenni, és csak én vagyok hitelképes.

Nekem nincs jogosítványom, egyáltalán mehet így a nevemre az autó?

Ha nem, és pár év múlva szétmegyünk, követelhetem azt az összeget, amennyi kölcsönt felvettem az autó miatt?


2018. nov. 1. 18:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

De abban sem vagyok biztos, hogy jó ötlet-e felvennem a kölcsönt.. nemrég balhéztunk, vagyis a páeom el akart hagyni engem és a 4 éves gyerekünket egy másik nő miatt... aki visszalépett... most meg jó vagyok én is neki... nem tusom, megtenné-e ezt újra... meet szeret engem a párom, csak nem szerelemmel...

9 éve kapcsolat...

2018. nov. 1. 18:31
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Neked így nem volt anyád, vagy valakid, aki megtanította volna, hogy ne legyél rohadtul gyökér?
2018. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki a tulajdonos lesz, azé a kocsi. A tied is lehet, nem jogsifüggő.

De ha te hitelezel, akkor legyen a tied a tulajdonjog is, vagy másképp bele ne menj a bizniszbe!!!


30N

2018. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki a picaba

Addig marad amig nem jon uj punani

2018. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az auto vasarlasanak nem feltetele a jogositvany.

Elettarsaknal a szerzes aranyaban megy az osztozkodas, es nem aszerint, hogy kinek a neven van. Kovetelheted az osszeget, de egy csunya,hosszu es ketes kimenetelu pereskedesnek nezel elebe, ahol mindent neked kell bizonyitani, mint felperesnek.


[link]


En a helyedben nem vennek fel hitelt.

Az mar onmagaban aggodalomra ad okot, hogy a parod nem hitelkepes.

2018. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#2: es miert is gyoker a kerdezo? Mert nem vesz hitelre autot az elettarsanak?
2018. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a történtek fényében ne vegyél hitelre autót. Nekem van ég hölgy ismerősöm aki vett autot de jogsia nem volt. A parja vezette az autot. Egy szep napon autostol lelépett. Volt belole herce hurca mert nem talaltak meg az autot sem a pasit. Aztan mi lett a vege nem tudom.


N

2018. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék fel hitelt csak azért, hogy könnyebb legyen neki majd másik nővel randizgatni az én pénzemen.A nagy lóf...t.Vegyen neki a következő szeretője.Nem is értem, hogy tudsz vele lenni még mindig.
2018. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél se autót se hitelt fel.

32/f

2018. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeret?? :D Aha,mesélj még..
2018. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!