Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen volt a reakciója a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a reakciója a párotoknak amikor megmondtátok neki hogy elköltözni szeretnétek?

Figyelt kérdés

Pár éves házassági kapcs.ban vagyunk, gyerek nincs. Én már többszõr elmondtam mi az amin kellene változtatni, megprobaltam jobba tenni a kapcsolatot.

Éveken keresztul mindent megtettem hogy jobb legyen, ö semmit hiaba konyorogtem neki.(keves intim kapcsolat,neki nem nagy a sex igenye)


Pár hete mondtam hogy elszeretnek koltozni mert mêg mindig ugyanazok a problemak vannak (pl.keves az intimitas-faradt vagy epp reggel koran kell keljen stb.), miutan elmondtam hogy igy nem mehet tovabb megigerte hogy megvaltozik, es mindent megtesz.

Most van igyekezete , de mar annyira elhidegultunk egymastol (mivel közömbös volt hozzam hosszu idon keresztul) hogy en legszivesebben most a kulonkoltozest valasztanam egyelore -idõvel elvalunk- mert a válás tul nagy botranyt jelentene ha egybõl ezzel kezdeném.


Ti hogyan léptetek kia kapcsolatbol, hogyan zajlott az elkoltozes?


Vki esetleg hasonlo szituban volt-e?

29N.



#szakítás #lelépés #költözés valaskor #elkoltozes válás után #kilepes a kapcsolatból
2018. nov. 2. 10:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Volt egy alkalom, mikor a párom mondott ilyet, hogy neki elege van belőlem.

Az volt a reakcióm, szó nélkül elő vettem a bőröndöket és kezdtem szépen sorba berakni a ruháit.

2018. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
10%
Ugyan úgy nézel ki mint korábban ? Régen is kevés volt a szex ? Nem lehet csak elhíztál és azért nem akar tömni ? 🤔😂
2018. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is volt ilyen bár igaz én más miatt de besokaltam. Párom elment dolgozni mire jött haza én már nem voltam otthon. Á mi kapcsolatunkat megerositette jót tett ez a szünet. Ez kb pár hónapos szünet volt, aztán az élet osszesodort minket nem bírtuk egymás nélkül azóta is együtt vagyunk, ennek négy eve
2018. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak simán mondtam, hogy nekem ebből elég, hasonló történet végén. Összeszedtem a cuccomat, és még aznap költöztem (mindkettőnknek van lakása, az övében éltünk egy dbig).
2018. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

2es hahaha. De vicces.

Nem hiztam el sõt. Minden 2dik nap edzek. Nagyon csínos vagyok, a kulsom a belsõm egyarant vonzó.

Egyenes vagyok, es inkabb szakítani akarok miutan éveken keresztul ugy erzem a maximalisat probaltam megtenni erte és most ugy latom nem akarok vele lenni tobbet mert viszonzas nem volt, sokszor nagyon bantott, megbocsajtottam de a torõdes elmaradt.

Hosszu torténet, a lenyeg kihultek az erzelneim iranta, szeretnem ha eselye lenne neki is nekem is arra hogy megtalaljuk azt aki igazan szeret.


A kerdes ugyanaz: hogyan lepjek ki a.kapcsolatbol (ha ö nem akar elengedni)

Ti hogyan tettétek, pár tapasztalatot ha megosztanátok örülnêk.

2018. nov. 2. 11:05
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
A válási papírokkal kapcsolatos kérdéseket ügyvédnél érdemes feltenni lakást pl. Jófogásin tudsz keresni. Vagy bőröndöd nincs? Nem értem.
2018. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

A fèrjem nem akar elengedni semmikepp, es sok rosszat tenne ha lépnék mert "sokat jelentek neki" .

Én lépni akarok de nem tudom hogy kezdjem .

2018. nov. 2. 13:48
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Hát engem nem érdekelne az önző manipulálása. A költözés önmagában semmit nem jelent, amíg nem adod be a válást, azt fogja hinni, hogy még meg tudja változtatni a helyzetet. Azonnal beadni a válást, költözni, közölni vele, hogy nincs több esély, ez kihűlt, nem akarsz már tőle semmit és lehetőleg ne alázza meg magát semmilyen cirkusszal.
2018. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Marha kényelmes neki ezért manipulál.
2018. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#1est nem csoda hogy otthagyták a pi-ba, látszik nagyon szerette a párját. esküszöm néhány gyökér inkább egyedül döglene meg minthogy változtatna magán 😂


amúgy én két éve laktam együtt a párommal amikor már elegem lett, mert az is pont olyan volt, hogy csak mondta hogy jaj megváltozik, aztán semmi.. de nem akarta elfogadni. ezért én is fogtam magam és leléptem. nekem sok cuccom volt nála, azokat fokozatosan már előtte hazapostáztam mert nyilván egyszerre nem bírnék annyit cipelni. de azt mondtam neki hogy azokra nincs szükségem, kell a hely, stb. megbeszéltem volna vele normálisan, de az az ember egy pszichopata volt, folyamatosan attól féltem hogy belémvág egy kést vagy valami.. szóval ezt tűnt az egyetlen megoldásnak. nem tetszett neki de nem tudott mit csinálni. azóta megbékéltünk egymással. nem vagyunk haverok, de nincs mocskolódás meg semmi.

2018. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!