Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen volt a reakciója a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a reakciója a párotoknak amikor megmondtátok neki hogy elköltözni szeretnétek?

Figyelt kérdés

Pár éves házassági kapcs.ban vagyunk, gyerek nincs. Én már többszõr elmondtam mi az amin kellene változtatni, megprobaltam jobba tenni a kapcsolatot.

Éveken keresztul mindent megtettem hogy jobb legyen, ö semmit hiaba konyorogtem neki.(keves intim kapcsolat,neki nem nagy a sex igenye)


Pár hete mondtam hogy elszeretnek koltozni mert mêg mindig ugyanazok a problemak vannak (pl.keves az intimitas-faradt vagy epp reggel koran kell keljen stb.), miutan elmondtam hogy igy nem mehet tovabb megigerte hogy megvaltozik, es mindent megtesz.

Most van igyekezete , de mar annyira elhidegultunk egymastol (mivel közömbös volt hozzam hosszu idon keresztul) hogy en legszivesebben most a kulonkoltozest valasztanam egyelore -idõvel elvalunk- mert a válás tul nagy botranyt jelentene ha egybõl ezzel kezdeném.


Ti hogyan léptetek kia kapcsolatbol, hogyan zajlott az elkoltozes?


Vki esetleg hasonlo szituban volt-e?

29N.



#szakítás #lelépés #költözés valaskor #elkoltozes válás után #kilepes a kapcsolatból
2018. nov. 2. 10:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem egy ügyvédhez, felvázoltam neki a helyzetet. Javasolta a közös megegyezéses válás. Haza mentem, átadtam neki az ügyvédem névjegykártyáját, összepakoltam és elmentem.
2018. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Közöltem vele, hogy holnap költözöm. Júniusban volt az esküvőnk, májusig tartott. (másfél év szünet , azóta együtt. 42 éve)
2023. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Én lépni akarok de nem tudom hogy kezdjem"

Mondd meg neki, hogy válni akarsz, be fogod adni a papírokat, és meg szeretnéd beszélni vele a szétköltözést/vagyonmegosztást.

2023. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom, hogy régi kérdés. Mi lett azóta?
2023. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nem mertem meglepni , nem volt tamogatottsagom.

Mostmár bánom mert megint ugyanott tartok .

Azért emeltem ki a kérdést

2023. aug. 9. 19:07
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd 5éved ment el, ne gondolkozz azon, hogy mit szólna, ha elköltöznél! Ha szebb életet akarsz magadnak lépd meg, mert nem lesz változás, ha eddig sem volt.
2023. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Az lemaradt, hogy én egy bántalmazó kapcsolatból léptem ki, amit több, mint 8évig tűrtem..volt ott minden, mikor kiraktam a szűrét. Fenyegetés ment 1000rel,hogy álmomban fog megölni, stb, aztán könyörgés, sírás, hogy bocsássak meg. Volt pár álmatlan éjszakám, de sikerült megszabadulni tőle.

2023. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ezért kell lehetőleg jól megismerni, kiismerni a másikat. Az első figyelmeztető jelet komolyan venni.

Ugyanis a természet ALAPTÖRVÉNYE, hogy a legnagyobb szerelem, törődés sem változtatja meg a másik JELLEMÉT.


Önáltatás, önmaga túlbecsülése, ha azt hiszi, könyörgésre, követelésre, zsarolásra megváltozik. Nem fog!

2023. aug. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Lépj le.

Keress egy normális pasit aki miatt érdemes és ő támogat majd.

Én kersek szeretőt de gondolom ez nem elég számodra.

40f

2023. aug. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sosem fog megváltozni. Pár hete léptem ki egy 7 éves kapcsolatból, ahol mindig csak az ígérgetés ment. Nekem könnyebb volt, mert már lassan egy éve elkezdtem szépen lassan kiszeretni belőle, és elfogadtam, hogy sosem fog megváltozni. Nekem úgy reagált, hogy próbàlta volna helyrehozni, de én már nem akartam, teljesen higgadtak voltunk. Szépen összepakoltam és eljöttem.
2023. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!