Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kihez forduljak segítségért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez forduljak segítségért, aki tanácsot tudna adni nekem hogyan váljak, ill. ti hogyan váltatok el?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk megromlott,de a férjem még mindig érez irantam vmit, és ha a válásrol vagy koltozesrol beszelek mindent megiger es megprobal tenni hogy ne történjen meg.


Több éve vagyunk hazasok, gyerek nincs,régebb sokszor megbantott de akkor sajnos nem volt lehetosegem valni, most már megtudnám tenni, de sokkal kedvesebb kezdett lenni velem miota emlitettem a valast vagy a koltozest, es nem hiszi hogy megtenném.


Hogy mondjam el neki és hogyan tegyem meg anélkül hogy túlságosan megsérteném?


Ti hogyan valtatok el?



2018. nov. 4. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá a beleegyezése. Elköltözöl és beadod a papírokat. Ügyvéd segít megírni.
2018. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Ez térítésmentes szolgáltatás keresd a helyi bíróság épületében:

[link]

2018. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Segítsegre szorulok, mert ugy szeretnek valni hogy a legkevesbe sérüjön,mert érzelmileg nagyon gyenge, és panikrohama van ha ez szóba kerül.


Tudom hogy ezzel megbantom, de most egyedul szeretnem eggyelore folytatni.

Hogyan tegyem, vki segitsen

2018. nov. 4. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a ragtapaszt szedik le: egy gyors mozdulat, hogy gyorsan túlessen rajta.

Nem kell emlegetni, és fokozatosan rávenni. Nem lesz jó neki, hidd el.

Elmondod, hogy ez a házasság nem működik, el fogsz válni, első lépésként elköltözöl.

Mindenképp bántani fogod és túl kell esnie rajta, akkor is, ha pánikrohatom kap.

Abban támogasd, hogy hogyan tovább, mi lesz a következő lépés. Sokkal jobb a biztos rossz, mint a bizonytalanság.

Hidd el, hogy túl fogja élni, ki fog belőle lábalni. Lehet, hogy pont ez kell, hogy a sarkára tudjon állni és megtanuljon erős lenni.

2018. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Bocs kemény leszek, te hülye vagy!

Beadod a kérelmet aszt csá! Ha úgy látod nem menthető a dolog ne foglalkozz azzal hogy miként érinti őt. Látható amint megtudta hogy válni akarsz rögtön kedvesebb, eddig mért nem volt az???

Ehh....


Üdv egy elvált ember.

2018. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A tobbiek nagyon jokat mondtak, csak annyit tudnek hozzatenni, hogy csak azert mert erzelmileg zsarol (mert most azt teszi a panikrohamaival) ne legyel vele kedvesebb, mert vissza fog vele elni. Amikor elhagytam az exem, ugyanezt csinalta. Kitalalt mindenfele betegseget, "haldoklott", en meg persze megsajnaltam, es talalkoztam vele, meghallgattam a banatat. Persze o ezt felreertette, es engem szidott, hogy "elhuztam a mezesmadzagot az orra elott". Szoval ha dontottel, tarts ki amellett, es ne dolj be a "rosszulleteinek". Kitartast!
2018. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

TUDJA hogy el akarsz válni meg elköltözni hiszen mondtad neki...ha tovább hitegeted hogy "van még esélye" az SOKKAL rosszabb lesz neki.


Nem tudom, de "megromlott" kapcsolat esetén miért foglalkozol a lelki világával?

2018. nov. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!