Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti azonnal elkoltöztetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti azonnal elkoltöztetek a párotoktól miután tudtára adtátok hogy válni szeretnétek, vagy pár nap-néhány hét után mentetek el ill. ha a válóperes idõszakban egy ideig egyutt maradtatok, akkor milyen volt kettõtök a hangulat?

Figyelt kérdés

#költözés #elválás #lelépés #kilépés a kapcsolatbol
2018. nov. 4. 12:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es! Értem a felháborodásod, de próbáld kicsit több empátiával nézni a dolgot.

10 évet voltunk együtt, ebből 5 év házasság. Én költöztem az ő szülővárosába 60 km-re a családomtól, mert ő nem akart mozdulni onnan, ott van az imádott munkahelye. Utáltam ott lakni, de miatta mentem.

Az utolsó évünk nagyon nehéz volt. Lombik kezelés, műtét, hormonkezelések. Mindkettőnkkel bajok vannak, mindkettőnknek csak lombikkal lehet gyereke, de mindezeken a nehézségeken én mentem át fizikálisan.

Ő meg ahelyett, hogy megpróbálta volna velem megbeszélni, hogy ő hogy éli meg a nehézségeket, ne adj Isten, támogatni, míg a poklon mentem keresztül, inkább összeszedett magának egy 10 évvel fiatalabb csajt. Az könnyebb volt.

Ezek után ő dobott engem, és ő küldött el a közös otthonunkból. Egy hónapot szántam rá, hogy új lakhelyet, új munkát keressek. Addig is tett utalásokat, hogy mikor húzok már el. Jó fej, nem?

És mikor féltávnál kiderült, hogy a kis csitri nem csak plátói, hanem történtek is dolgok, akkor azt mondtam neki, hogy menjen haza a szüleihez, akik 2 utcával arrébb laktak - míg én véglegesítem az új munka- és lakóhelyet. Én hova mehettem volna, mikor már nem bírtunk egy fedél alatt lakni? Albérletbe két hétre? Vagy nekem kellett volna anyósékhoz bekérdezkedni? A szüleim 60 km-re laktak, mint mondtam, barátok nem igazán voltak ott nekem.

Szóval mindezek után, és azután, ahogy elbánt velem, az a kis ajtócsapkodás, hogy "költözz haza két hétre", úgy gondolom még finom és nőies is volt részemről. Sokkal csúnyábban is kiakadhattam és reagálhattam volna. Lehet, kellett is volna.

8-9 voltam.

2018. nov. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

fel a fejed utolso,a ferjed kapott volna mas csajt is ,ha nem pont azt akivel csalt.

Köszi neked is a velemenyed,közbe johetnek más történetek is.

Ti meddig maradtatok egyutt miutan elmondtátok hogy válni fogtok?

2018. nov. 15. 10:27
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A környezetemben van olyan család, ahol a ház a férfi családjáé, és a saját (haszonélvezeti joggal rendelkező) szülei rakták ki onnan, mert becsajozott. Igaz, ott van két gyerek is, és a nagyszülők úgy gondolták, az unokáiknak és a velük az őket nevelő menyüknek van joga a házhoz, nem pedig a saját fiuknak. Szóval igenis van ilyen, hogy a tulajdonos repül...
2018. nov. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem saját történet,de tragikomikus. Leszögezem hetero pasiként nőkkel ismerkedem. Szóval 25-35közti nők társkeresőn fent vannak,válófélben kiírással,90%uknak van gyereke is. Beszélgetünk,kiderül,hogy válnak mert a pasi elhanyagolja(kamionos vagy kűlföldön dolgozik.)félrement,gyerek után nem olyan a szex....Ha van kis szimpátia akkor randizzunk -gondolom. Olyankor derűl ki ők külön szobában,de egy házban laknak. Nekem ilyenkor a
2018. nov. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14 folyt...Szakíts ha bírsz film vagy a Csapd le csacsijut eszembe. Pasi ott szivatja meg ahol akarja,gyerekkel mint eszközzel zsarolja. Na meg közös konyha közös fűrdő...nosztalgia szex. Szerintem akkor van lezárva egy kapcsolat ha fizikailag is külön élnek.
2018. nov. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!