Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Csak egy kérdés amivel szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy kérdés amivel szeretném jobban megismerni a férfi nem gondolkozását?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogyha válásra kerül a sor, akkor a férfiak csak saját maguknak szeretnék a kisgyereket?Értem én, hogy apa, de az hogy olyan szinten akarja, hogy akadályozza az anyával való kapcsolatot is... a láthatást. 98%-ban akkor sem az apának ítélik a gyereket. De érdekes a férfiak akkor nem gondolnak a gyerekre, amikor épp megcsalják a feleségüket, vagy épp verik a feleségüket.... akkor nem lényeg a gyerek,meg a család. És értem én,hogy ő az apuka, de őszintén a nő megszüli, foglalkozik a gyerekével, belemegy mindenbe a család érdekében... békülésbe, sőt, mindenbe, az apuka pedig közli,hogy nem adja oda a gyereket, nem láthatja az anyuka. Rendőrség, gyámügy meg úgy látszik csak úgy van, mintha lenne, de semmi ...... Nem rólam van szó! Családban vannak most problémák, és iszonyatosan felhúz ez a hozzáállás a férfiak részéről. Miért nem lehet békésen szétmenni, megoldani a dolgokat. Meddig tart 1 válás egyébként? Meg a gyermekelhelyezés? Mert nem engedi látni, se odaadni addig a gyereket az apuka, a törvény meg közölte,hogy megteheti. Az nem számít, hogy az anyuka szenved az egész helyzetben.

2018. nov. 12. 15:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%
Akinek van egy kis esze, nem házasodik. Ha hülye vagy és mégis, akkor számolj a következményekkel.
2018. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hát igen... Csak most már mit csináljon a rokonom? Mondjuk nekem már az elején sem volt szimpatikus ez a férfi, de hogy ekkora görény, nem gondoltam volna.
2018. nov. 12. 15:50
 3/27 A kérdező kommentje:
Volt valaki hasonló helyzetben? Előttünk omlik össze ez a nő...most akkor kénytelen lesz a gyereke nélkül élni a válásig? Vagy menjen vissza és a válás végéig éljen egy fedél alatt egy olyan emberrel, aki megverte, megtépte, és sorolhatnám.... ?
2018. nov. 12. 15:51
 4/27 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a rokonod egy bántalmazó kapcsolatba szült gyereket. Innen nagyon nehéz lesz kimászni. Az első agresszív megnyilvánulásnál kellett volna otthagyni a pasast. Esetleg érdemes lehet felhívni a NANE-t, hátha tudnak mondani valami okosat.
2018. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez itt ott sántít. Ha a férfi verekszik és erről van bármilyen bizonyíték a nőnél lenne a gyerek. Mit követett el a rokonok amiért nem nála van amíg nem hozzák meg az ítéletet? Mert ez azt sugallja hogy valamit el hallgatsz. Főleg ha a gyámügy nem tesz semmit az ügyben. Vagy férfit e van a valóság (pl láthatja de el nem viheti a gyereket) vagy valamit ki hagysz a történetből ami miatt a rokonod megbízhatatlannak lett ítélve a gyámügy által.
2018. nov. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

*ferdítve van a valóság

Elnézést nem olvastam el mit hozott ki belőle a telefon.

2018. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nincs semmi kihagyva. Bár én csak amit tőlük hallok, azt tudom. De akkor elmondom az előzményeket, bántalmazták, kiment a rendőrség, felvette a jegyzőkönyvet aznap éjszaka,a kórházban is volt, 8 napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett. Látlelet lett véve, illetve kért távoltartási végzést is, a bíróságon feljelentést is tett, amire azt mondták, hogy mivel sürgősbe kérte 3 napon belül tárgyalás, ami azóta is áll. Másnap el akarta hozni a gyereket, mire közölte a férfi, hogy nem adja oda. Elvileg volt bent aznap a gyámügynél is, akik azt mondták, hogy az apuka megteheti ugyanúgy hogy ott a gyerek, mivel házasok. Volt ügyvédnél is, aki mondta, hogy úgy is anyukának ítélik a gyereket, tehát nyugodjon meg, és hogy ő is ugyanúgy elviheti akár az óvodából is a gyereket,mert ő meg az anyja. Tehát az óvodából ő vitte el, elvitte mamámhoz, de már aznap délután is fenyegetőzött telefonba az apuka, mikor ezt megtudta. Próbálta neki elintézni az óvodát,elsőnek az volt a helyzet,hogy apuka aláírása nélkül nem írathatja be sehova se más helyre, ő meg nyilván nem ment bele, majd bement az egyik helyi óvodába, ahol is mondták, hogy lekérik a gyerek adatait, és járhat oda, viszont ha az apuka megy érte míg nincs meg a válás, addig elviheti nyugodtan ő is, nem állíthatja meg senki. Ezek után szombaton a drága férfi elment ebbe a városba, hogy elhozza a gyerekét... közölte, hogy mivel keddtől ott jár óvodába, ő hétfőn azaz ma visszaadja, csak addig hogy láthassa. Rokonom meg természeten hitt neki, meg ő nem is akarja eltiltani az apjától így belement. Ma ment volna érte, és nem adta oda az apja. És az óvodába is bement,hogy mivel Ő nem egyezett bele,hogy oda járjon így nem is járhat, úgyhogy maradt minden úgy ahogy van... Szombaton a kisfiú mondta az apukájának,hogy úgy megy el, ha utána visszamehet anyához. És igen, láthatta 1 percre a kisfiát, annyira kivitte a házból... aki érdekes módon ma már azt mondta,hogy apával szeretne maradni, utána visszavitte. Rokonom felhívta az óvónőt,aki mellette áll és a bíróságra is elment újra ma is, azt tanácsolták, hogy kérvényezze sürgősségi intézéssel a gyermekelhelyezést.
2018. nov. 12. 16:39
 8/27 A kérdező kommentje:
És igen én is azt gondoltam, hogy ilyeneket nem tehet meg a törvény, meg hogy a gyámügy úgy is segít, meg úgy bárki, de nem, ilyen Magyarország. Nem hinném, hogy az a bűnős, akit miután jól megvernek, és még jóhiszeműen odaadja a gyereket szombaton az apukának, mert nem akarja elszakítani az apjától se, azzal így kell bánni. A rendőrség meg már számtalanszor volt kint, de nem tudnak mit csinálni. Az óvónő meg mikor lekérte az adatokat ebből a falubeli óvodából, azt üzenték neki onnan, hogy vigyázzanak apukával mert fenyegetőzik és az a fajta, aki embert is ölne.
2018. nov. 12. 16:43
 9/27 A kérdező kommentje:
Én már másképp csináltam volna, ezt viszont őszintén hozzáteszem. Én szombaton oda sem adtam volna azok után, de nem vagyunk egyformák és nagyon sajnálom őt, mert bár én messzebb élek picivel és csak telefonon beszélek velük, akkor is hallom hogy sír, hogy mit él át. Nagy a család, mindenki mellette van, próbálunk segíteni. Lakást is intéztek már neki, új munkahely is van kilátásban ott, hogy a korábbit a faluban ott tudja hagyni, hogy új életet tudjon kezdeni. De most mit tud tenni? Vagy a gyereke nélkül él a válásig... vagy visszamegy oda, ahol bántalmazták.
2018. nov. 12. 16:47
 10/27 anonim ***** válasza:
86%

Milyen férfi nem gondolkodásáról beszélsz? Ez egy darab bántalmazó, nárcisztikus, beteg állat. A gyerek nem számít neki, csak, hogy szenvedjen a nő. Ennek semmi köze a férfi nemhez. Viszont sok elvált ember keresztbe tesz egymásnak és nem a gyerek érdekeit nézik, ez nemtől független.

Nem tudom, mit lehetne tenni, ez nagyon kényes helyzet. Erre szoktam mondani nőtársaimnak: nézd meg, kinek szülsz. Még házasságban is.

2018. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!