Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Amelyik nő elválik az igazából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik nő elválik az igazából sose szerette igazán a férjét?

Figyelt kérdés

Szegény csóri bendegúz, vagyis aki alakította őt. Olvastam, hogy a második felesége is válni készült tőle és számára a család volt az első, mert soha nem volt családja gyerekkorában. Ezért önyilkos lett.


Most nem tudom, elképzelni, hogy egy ilyen ember verte volna a feleségét vagy megcsalná.



[link]


--------------


Faluban is van egy nő aki átköltözött a szomszédba. Mert annak jobb felújított háza van és a pali is viccesebb, na meg jobbképű.



2018. dec. 3. 20:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
Szeretni azt jelenti, hogy elfogadod a másikat, nem támasztasz elé elvárásokat. A válás oka pedig maga az elfogadás hiánya.
2018. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerette,miért is ne szerette volna? De megromlott ilyen olyan stb okokból.
2018. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De ha elfogadta 3-10 évig utána meg elvárásai támadnak és elválik. Vagy elege lett belőle?
2018. dec. 3. 20:29
 4/22 anonim ***** válasza:
15%

"De ha elfogadta 3-10 évig utána meg elvárásai támadnak és elválik. Vagy elege lett belőle?"


A szenvedés és problémák végső oka mindig az elfogadás hiánya. Ha elfogadod, ami van, akkor nincs probléma és szenvedés.

Elfogadás hiánya -> probléma -> válás.

Elfogadás -> nem jön létre probléma -> nincs válás.

Ennyire egyszerű.

2018. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom betelik a pohár, nem lehet 10-20 évig mindent elfojtani, na meg az is megesik, hogy megváltozott és azért. Egyre kötekedősebb lett vagy valami, ez miatt is megromolhat egy kapcsolat.
2018. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Pumukli alfahím ***** válasza:
9%
Ha képbe jön egy tehetősebb férfi,akkor a nők többsége vált.
2018. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
A tehetős férfinek nem a 20 éves feszes testű jár? Miért érné be egy lapukkant, elvált, gyerekes nővel? Azok úgyse kellenek senkinek.
2018. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

De. De ha szereti és ő mondjuk pl menni akar, nem is láncolja magához.


Egyébkétn létezhet olyan, hogy csak érdekből megy hozzá, pl a pénze miatt; és akkor abban pl nincs szerelem.


De mondjuk lehe, hogy még esetleg később beleszerethet, azt nemtom; de a pénzhajhászok talán nem olyan szerelmes-típusok.


:)

2018. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ha képbe jön egy tehetősebb férfi,akkor a nők többsége vált.


Szép nőknél ez 100%.


Érdekes amikor szerelmes voltam egy lányba és 10/6 volt (bocs az osztályozásért) és összeismerekdetem a melóm során egy 10/10-es csajjal és szó szerint rámmászott, de annyira szerettem az a lányt, hogy képtelen voltam megtenni.

2018. dec. 3. 20:42
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

"de annyira szerettem az a lányt, hogy képtelen voltam megtenni"


Tehát nem azért nem hagytad el, mert olyan jó ember vagy, hanem mert szeretted, tehát magad miatt maradtál vele.

2018. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!