Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Azzal fenyeget miután kesel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal fenyeget miután kesel be zart ket órára valas után egy drogos hogy ki fog vereztetni engem es az uj kacsolatom ha hagyom hogy a gyerekel beszeljen fenyeget. Mar az se erdekli ha fol veszem amit mond? Valos veszej?

Figyelt kérdés
Szerintetek képes rá

#Bántalmazott.
2018. dec. 4. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem sok mindent bírok kihámozni abból amit ide próbáltál meg írni, de amit igen az alapján azt mondanám, hogy azonnal jelentsd fel a rendőrségen.
2018. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%
Jaja,jol mondja az első!Jelentsd fel!Azt hogy valos veszely-e azt neked kell tudni volt e agressziv korábban?bántalmazott e tetlegesen?
2018. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen mikor szét mentünk hazza jött es be zárt a lakásba hogy végez velem egy jo dbig be voltam zárva vagy több órára vegez velem aztán magával aztán ki menekultem mikor lehetosegem volt regen. Elofordult tetelegeseg is .fel van jelentve fojton szet van csuszva fenyegeti a jelenlegi parom de csak is nekem .keszitetem hang felvételt de mar ez se hatja meg túlzottan már 5 honapja fenyeget gyerek nem akar beszelni vele es aztert fenyeget hogy o a gyereket akarja es en el veszem tőle es meg fogom erdemelni stb
2018. dec. 5. 10:37
 4/6 anonim válasza:
100%
Ez eggyértelmü dolog:Feljelentés,gázspray aztán ha esetleg megint lenne valami tettlegesség vagy csak nagyon agresszív és durván támadólag lép fel akkor nyomni neki egy adaggal aztán már csak a rendőröket kell megvárni a többit majd ők intézik,de rendőröket bármikor hívhatsz ha úgy érzed,hogy a helyzet eldurvulhat.Ajánlom is,hogy hívogassad őket.2es voltam.
2018. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok perfenvetelt sem nyertem mert hogy személyiség zavara van beteg és ezért nem büntethető ma Magyarországon simán ki nyirhat... Egy személyiség zavaros azt mondta röhögve hogy ha össze találkozunk végem neki úgy is mindegy és a gyereknek lesz oka sírni legalább és hogy láthatom hogy őt senki se bünteti meg soha
2020. jan. 11. 10:04
 6/6 anonim válasza:
Tavoltartasit kerj ellene!
2020. jan. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!