Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mire számitsak? A volt férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számitsak? A volt férjem feljelentett a gyámügyön mivel veszélyeztetem a gyereket, nem rá költöm a gyt-t.

Figyelt kérdés

Exem minden hónap 3-n kap fizetést,akkor utal. Én 10-n kapok.


Ez mult hónapba hétvége miatt 2-ra esett. Én 3-n szombaton voltam fodrásznál. Kiderült hogy a fodrász exem párjának unokatestvére,így volt férjem összerakta a képet hogy én a gytböl járok fodrászhoz!

Nyilván a saját fizetásemböl is elmentem volna,de csak igy tudtam idöpontot kapni. Meg amugy is nem tehettem félre az elözö havi fizetésböl fodrászra? Mivel kell ezt bizonygatnom hogy a gyt a gyerekre van költve? Mindene meg van neki,számlákat is idöbe fizetem stb...

20 ezret fizet exem amúgy


2018. dec. 5. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom minden hónapban raksz félre valamennyit ezért simán mondhatod, hogy a megtakarított pénzedből mentél fodrászhoz, ugye? UGYE?
2018. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nincs külön megtakaritás,de nem remegek a gytért sem honap elején mert nincs pénzem.
2018. dec. 5. 15:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan röhögd ki, a gyámügy is ki fogja.

Ha van hol laknia, van mit ennie, jár oviba/suliba, és van ruhája, akkor már igazoltan a gyt többszörösét is elköltöd rá havonta.

2018. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

#1-es voltam, ezt csak azért kérdeztem, mert ahogy a 3-as írja max. abba köthetnek bele, hogy ha hónapról hónapra élsz a fizudból, akkor miért a gyerektartásból mész fodrászhoz?


De igen, ez a lényeg. Van fűtés, kaja, ruha, nem vered, boldog a gyerkőc = volt férjnek kocc.

2018. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A birosag korberohogi.
2018. dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Kinevetik.

Nekem havi 50-et fizet, de mi normàlis viszonyban maradtunk, a gyerek akkor jön-megy hozzà, amikor akar.

Ment volna bírósàgra, mert a hűtőt meg a tűzhelyet akkor hoztàk mikor jön a gyt.?

Tudja, hogy pàromtól is megkap mindent, szóval no problem.

Ne foglalkozz vele, ki fogjàk röhögni.

A gyereked el van làtva, melegben van, eszik rendesen, oviba/suliba jàr, nem szakadt ruha van rajta, mégis mibe tudnànak belekötni?Semmibe.

2018. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb a vicc kategoria....
2018. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
ex Pasid bepöccent h szépülsz csak másnak.. Itt a mozgato rugo ez..
2018. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Majd bepisilnek a nevetesben
2018. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A jog szerint nem kell tetelesen elszamolni a gyt-vel ...

Mivel ebben olyan kiadasok is benne vannak amik nem szamszerusitheto pl a rezsi

2018. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!