Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Azért mert az egyik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert az egyik fél félrelép, miért teszik tönkre a gyerekük életét is a válással?

Figyelt kérdés

Az első hiba az hogy házasság előtt miért nem tisztázzák le azt, hogy lehet hogy majd később az egyik vagy másik fél mással is akar szexelni.


Ha ezt mégsem egyeztették előre akkor megcsaláskor, miért annyira önzőek hogy nem mérlegelik mi a fontosabb:


a megcsalt fél büszkesége vagy a közös gyerekük élete és hogy ne kelljen már csonka családban felnőnie a gyereknek.


Jaj hát nyilvánvaló, az ő szent szerelmük megsebzettsége és nagy drámája az előrébb való mint az hogy tönkreteszik a saját gyerekük életét.



2018. dec. 7. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
A gyerek élete akkor is tönkremegy, ha a szülők nem szeretetben élnek, hanem állandóan vitatkoznak.
2018. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Zzzz90 ***** válasza:
89%

Arghm...attól, hogy valaki szülő lett, nem szűnt meg férfi/nő lenni. A gyermeked élete fontosabb a tiédnél, de...


Szerinted mikor lesz jobb a gyerek élete?

a) Apu és anyu együtt maradnak, de kb a napi 'hello'-nál és a kötelezőnél többet nem beszélnek egymással. Érződik, hogy már csak kedvelni se kedvelik a másikat (hisz ez lesz a megcsalás után, ez fog kialakulni).


b) Anyu és apu elválnak. Élik az életüket külön külön és van esélyük boldognak lenni.


A gyerek felé történő szeretet nem azon múlik, hogy együtt vannak vagy külön. Ugyanúgy sz_rhatnak a gyerek fejére közösen és külön is. Ahogy nevelhetik megfelelően, szeretetteljesen egyedül és közösen is.


A gyereknek viszont mindenképp pozitív, ha boldognak látja a szüleit. Együtt vagy külön, de boldognak.

2018. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudnék tovább azzal együtt maradni, aki másba mártogatta a hímvesszőjét, mîg együtt voltunk. Mi van, ha hazahoz egy jó kis nemi herpeszt, kankót, trippert? Hunyjak szemet felette, mert van gyerek?

Szerinted a gyerek nem érzi meg, hogy az egyik fél boldogtalan, mert a másik megcsalta? Ezt a példát kövesse?

2018. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De miért nem beszélik meg előre azt ami az esetek többségében úgy is megtörténik: hogy az elkövetkezendő 30-40 évben valaki mással is szexelni akarnak majd?
2018. dec. 7. 18:44
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert úgy senki nem kezdene kapcsolatba.
2018. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Már kérdeztél,élj te szxrfosszxrban,én a férjemnek összecsomagoltam és páros lábbal rúgtam ki az én házamból a cégemből és életemből ahova sose kellett volna beengedni,csak azért vett el annak idején mert a családi hátterem kellett az élősködőnek de szxrrá csalt,lealázott,aztán a vége felé már bántalmazott is mert szóvá mertem tenni a durvább dolgokat és sorolhatnám,kiskorú lányokat vitt szállodába nekem égett a p--fám mikor jöttek a rendőrök meg a szülők... Na tudod ki nyeli ezt le,max egy ost--ba szolga lelkű akibe még bele tudták nevelni h ő sz--rt se ér mert csak nő.. Én más nevelést kaptam. És volt annyi eszem h spirált rakattam fel mellette amit a második férjem mellett kivetettem

egyből mert tőle akartam gyereket az elsőnél nem éreztem h kéne jól tettem jól éreztem.

2018. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

# 6


Hogy tudta eltitkolni hogy csak a családi háttered, anyagiak miatt vett el? Nem voltak figyelmeztető jelek?

2018. dec. 7. 18:51
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Attól, hogy téged nem zavar, hogy megcsal a párod, attól még mást zavar. Én elváltam, és jó döntés volt, mert most normális házasságban élek, és a gyerekem élete is rendben van. Tőlem nem fogja azt látni, hogy tűrj és maradj meg egy szar kapcsolatban.
2018. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Ugye csak vicceskedsz?

Anyám együtt maradt apámmal, miután többszörösen megcsalta, és a mai napig együtt lennének a gyerekek (miattunk), miatt, ha apám nem költözik el végre a vérbe.

Undorító gyerekkorom volt, és életem legjobb napja volt, mikor apám lelépett. A csonka család ötezerszer jobb tud lenni, mint egy férges. Ha apám előbb lelép, az anyagiaktól elkezdve mindennel jobb helyzetben lennénk. Amúgy próbálj együtt lenni valakivel, miután eljátszotta a bizalmad. Bár, nem is tudom minek magyarázok, látszik, hogy okos vagy.

2018. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%
6-os,verheted itt az észt,de te semmilyen nevelést nem kaptál,se erkölcsi,se semmilyen értékrended nem alakult ki.Ugyanis ha így lenne,rögtön az első megalázásnál kitetted volna.De mivel tűrted egész a bántalmazásig,és még utána,te csak egy örökséget kaptál : a nő semmit nem ér.Kb. ez lehetett a családodban is.
2018. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!