Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Be adtam a valast de a csalad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be adtam a valast de a csalad nem erti meg . Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés
A férjem hónapok óta el hanyagolt,ugy engem mint a fiamat.Ha Haza ért a munkából nax 5 perces foglalkozás a gyerekkel,es azzal ment filmet nèzni,sört inni.Ezt ment hónapokig!! A gyerek körül is mindent egyedul csinaltam,a haztartasban is.Mert o dolgozik es neki minek barmit segiteni.Aztam egyre tobb lett az italozas,mar ejfelig is csak ivott a nappaliban,es film nezes.Hiaba mondtam ,h ezt mar unom,igyon egy sort es jojjon be a gyerekhez meg hozzam,nem! Most meg all èrtetlenul ,h be adtam a válát,mivel hiaba kertem a valtozast semmi,max meg o formedt ram ,h folyton csesztetem.Ugy ,h tisztaban van ,h semmk segitsegunk nem volt,a csalad messze el.Most meg a csaladom is arra biztat ,h nem kell rogton el valni,de hat en 1 evig ezt neztem es meg untam.Szerintetek helyesen dontottem?
2018. dec. 9. 15:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem látjuk teljesen a helyzetet, hogy mennyire fújod fel, mit dolgozik az embered stb., de ennyiből igen, legalább nemcsak anyarobot leszel a második gyereked mellett, akinek a férjednek kéne lennie. Hosszabb távon se változott volna. Csak vannak hátulütők is, ami miatt a család szerint jobban át kéne gondolnod. Viszont ez a te döntésed, ha igazat adunk neked, ha nem, akkor is neked kell látnod, vele akarsz e lenni, vagy sem.
2018. dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Esetleg egy utolsó nagy beszélgetés kéne a ferjeddel, hátha van változás. Ha van, akkor vond vissza a válást. De ha boldogtalan vagy, akkor lépni kell.
2018. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%

Csak pöröltél vele vagy figyelmeztette, hogy ha ez megy továbbra is, akkor elválsz?

32/f

2018. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Le irom az utobbi 4 honapot .Reggel 8 el ment este 6_7 korul jott meg.5 perc a gyerekkel aztan este 10 11 ig italozas.Amire meg furdettem,es altattam a gyereket,arra mar reszeg volt.Igy a kettesben toltott idö nulla.Ezt hetfotol szombatig.Lehet hihetetlen ,de ezt turtem honapokig.Fuvarozo cegnek dolgozil,el imerem ha faradt valaki,de ha iszogatasra filmezesre 4 orakat szan valaki akkor a gyerekre is bar 1 orat.A vasarnap arrol szolt,h el megy bevasarolni,de mindig 4 5 oraba tellett.Delutan meg Ugyan az mint hetkoznap ,sor es film.
2018. dec. 9. 16:12
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

De mondtad neki mit akarsz vagy csak azt, hogy mit nem akarsz?

32/f

2018. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Legalabb 100 figyelmeztettem,de sokszor azt kaptam ,h a K@ rva anyamt.Pl olyanra ,h azt mondtam neki ha ennek az italozasnak nem lesz vege akkor en lepek.Vagy jol esne ha be jonne hozzank,ne csak en egyedul csinaljak mindent a fiammal.Hat erre is kiakadt,h mas no tobb gyereket is fel nevel.Es nwm panaszkodik.
2018. dec. 9. 16:14
 7/20 A kérdező kommentje:

Mondtam szepen csunyan,stb.

Valasz az volt ,h en felejtsem el h hazi munkat csinal ,hulye vagyok?! A szemetet biztam ra,h azt vigye le csak.Kb heti egyszer sikerul

2018. dec. 9. 16:15
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én beadtam a válókeresetet, az egész család értetlenül állt. Mindenki szerint álompár voltunk, soha nem veszekedtünk(veszekedtünk mi épp eleget, csak nem előttük). Szerintük jó dolgomban nemtudtam, mit csinalok. Aztán hát beavattam őket, miket kellett átélnem. Amikről csak én tudtam, én éltem át és akkor jobban megismerték a férjemet és nekem adtak igazat. Nálunk fű problémák voltak, de nem volt gyerek. Elváltam. Nem bántam meg.
2018. dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Oh, akkor válj el tőle, ez az ember egy nulla, és idővel csak leépítene minden téren.
2018. dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen. Lehet en is el kene mondjam,h volt h kezet is emelt ram reszegen.Csak turtem mert itt a gyerek.
2018. dec. 9. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!