Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi tortenik ha nem kuldok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tortenik ha nem kuldok valaszlevelet a valashoz?!

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Minden helyrejön, a házastársad meggondolja magát és nagy szeretettel visszamehy hozzád, majd boldogan éltek, amíg meg nem haltok.

Mégis, mit gondolsz? A váláshoz elég az egyik fél is.

2018. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem nem el valni akarok,hanem ki csusztam az idobol ami 45 nap.
2018. dec. 10. 13:04
 3/12 A kérdező kommentje:
A valast azt en kertem ,h adja be.Mivel nala voltak a papirok.A valasz level erdekel ,h mi tortenik ha nem valaszoltam ra.
2018. dec. 10. 13:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmi, ha letelt az ügyintézési idő, kezdhetitek újra...
2018. dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Így van,ahogy az utolsó írta.Mi is kicsúsztunk az időből,majd jött egy levél,hogy a válópert megszüntették és fellebezésnek nincs helye.Újból kell indítani és kifizetni a 30- ezret
2018. dec. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha az alperes nem válaszol, attól még ugyanúgy elkezdődik a válóper. Ez annyit jelent, hogy nem adott be viszontkeresetet, semmi többet.


Ha nem megy el az alperes a tárgyalásra, az is az ő baja, attól még megtartják a tárgyalást, maximum nem veszik figyelembe az ő véleményét.

2018. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Viszont ha első (nulladik) tárgyaláson nem választottak el, mert mondjuk nem volt egyezség vagy kiskorú gyereketek van, akkor 3 hónapon belül kell jelezni, hogy tényleg válni akartok. Ha nem jelzi egyik fél sem, akkor megszüntetik az eljárást, buktátok a 30e ft-ot, lehet az elejétől kezdeni, ha mégis válni akartok.
2018. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk nem konkrétan a válásnál, hanem a gyerekelhelyezés és gyerektartás megállapításánál nem reagált az apuka, azt gondolta, hogy majd így húzódik az ügy, és addig is marad minden a régiben. Hát nem. A bíróság megítélte amit én és ahogy én kértem. Apuka meg hőbörgött utána, hogy őt meg sem kérdezték. Pedig bizony ment a hivatalos levél, csak ő ignorálta.
2018. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
No vagyok :)) ha valaki azt hinne ,h ferfi irta a kerdest ki.
2018. dec. 10. 19:43
 10/12 Ká.Pé válasza:
61%

Azt nem értem, mi a rossebbnek kell elválni? Nem kellett volna összeházasodni!

Ha hosszú idő után válnak, akkor tiszteljék már annyira a kapcsolatukat és magukat, hogy küzdenek érte és megoldják a problémákat! Ha meg rövid idő után, akkor konkrétan átverték magukat és hülyét csinálnak magukból.


Amúgy sajnos azt tapasztalom, hogy a nők manapság ezt szinte divatból teszik (sokszor mondva csinált ürüggyel) ÉS szinte pár mondat után már DICSEKEDNEK VELE! Komolyan, hallatszik a beszédjükön, hogy "hajaj, elváltam", mint aki azt mondja, eladtam a pulcsimat.

Meg ecsetelik, hogy micsoda jó üzletet csináltak a házzal, kocsival, stb.

Ilyenkor olyan szívesen pofon törölném a fellengzős stílus miatt őket.

Fura, hogy férfitől sosem hallani ilyent.

Rettenetesen degradáló dolog mindkét fél részére.

2018. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!