Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válásnál mennyire játszott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válásnál mennyire játszott közre Nálatok az, hogy megszűnt az intimitás a párotokkal?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a testiség, más néven a szex eltűnése a kapcsolatotokból, mennyire volt hatással a válásotokra? Nemet és kort légyszi írjatok! Nemet mindenképpen, ha lehet! Előre is köszi!

2018. dec. 18. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Eléggé közre játszott miután másokkal volt intim viszonya..
2018. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
58N voltam.
2018. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Mint 1#. Exemnek szintén másokkal is volt viszonya mint az kiderült 45N
2018. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Heti 3-4 szex volt, még aznap is dugtunk egyet reggel, mikor lebukott, hogy félrelép.
2018. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk 100%-san közrejátszott.Terhes lettem, libidóm nulla volt.1 évig így is maradt a szülés után, bár ez nem az én hibám. Belőlem ezt váltotta ki.A férj nem volt türelmes, pláne nem segítőkész. Megelégedett annyival, hogy gyerek csinálás kipipálva, majd én mindent egyedül megoldok. Na emiatt sem igazán volt kedvem semmihez sem vele.

Igen, tudom, rosszul választottam. Ez tény. Mai eszemmel nem mennék hozzá. Akkor viszont egy buta, szerelmes liba voltam, senki nem tudott volna eltántorítani tőle, pedig rengetegen próbálták. Igazuk lett. Félrejárt többekkel is, de kiderült, hogy már akkor is, amikor még a szex tökéletes volt együtt. Nekem nem nagy veszteség az, hogy elváltunk. Csak az időmet és a lányomat sajnálom, nem ilyen gyerekkort szerettem volna neki,de már késő. Most ketten vagyunk, de szerencsére nyugodtabban.

2018. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
#5, hány évesen váltál el tőle? És meddig tűrted?
2018. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

#6

31 évesen váltam el. Nem volt hosszútávú házasság. 3 év.

Azt kihagytam, hogy mire újra lett volna vágyam a szexre, addigra késő volt. Ő már máshol volt érdekelt. Nem bánom most sem, hogy így alakult, de 5 év alatt én hülye találhatttam volna olyan embwrt is, aki képes megértésre egy időre. Nem 5 évről volt szó, csak 1.5 évről, amíg rendbejöttem. Ezt elszúrtam, nem volt könnyű szembenéznem a hülyeségemmel.

43 éves vagyok jelenleg.

2018. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
#7, még most sem késő! Egy 43 éves nőben van még tartalék szexre és ha jól is nézel ki, bármikor találhatsz olyan társat, aki csak rád vágyik. Ne add fel, nem vagy még mamakorban!
2018. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

#8

Köszönöm a biztató szavakat.Próbáltam többféle emberrel is tartós kapcsolatot létesíteni, de nem sikerült. Mostanra viszont már se kedvem, se igényem sincs rá.Nem tudok jól választani, így feladtam.

De nem offolok tovább.

2018. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos tudom hogy milyen az emberek, nem akarok férfitársaim ellen beszélni, de sokkal hajmeresztőbb dolgokat művelnek mint a nők. Általában az hogy nem sikerül kapcsolatot kialakítani, többnyire a férfin múlik. Elhiszem hogy elment a kedved, de vannak normálisak is csak szét kell nézni rendesen.
2018. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!