Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy hónapja kitett minket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja kitett minket a párom 8 éves gyermekemmel a lakásából, az otthonunkból mit tegyek?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt kitett minket a párom az ő saját lakásából ahol életvitelszerűen éltünk.Azóta még rosszabb lett a viszonyunk. A gyereket azóta minden h÷tvégén megkapta és a téli szünet felét. Most azt mondja hogy váltásban neveljük, ami egy másodikas kislánynak nem felel meg. Eddig normálisan működött minden de múlt hét szerda óta begorombult, hogy küldje a leányának a pénzt, mivel nem az én hibámból kerültünk ebbe a helyzetbe. Sajnos pont most ment el az ügyvédnőm 2 hétre szabira. Mut tegyek?

2019. febr. 3. 23:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%

70% te hülye vagy...

Gondolod a gyerekét is kitette az utcára?

Kidobta a nőt, az meg zsarolásképp rángatta magával a kislányt.

Ennyire már ne utáld a férfiakat...

2019. febr. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
38%

10 éve együtt élsz egy "elmebeteggel", és még gyereket is csináltattál magadnak. Évek óta lenézi a családod, és a gyerek előtt aláz téged (bár alázni csak azt lehet, aki hagyja magát). De persze ezek után sem te hagytad ott és menekítetted ki a gyereket ebből a környezetből, hanem ő vágott ki az utcára. Természetesen karácsonykor, hogy még tragikusabb legyen. Az ügyvéd meg ajj, pont most ment 2 hét szabira, ezért csak a gyakorin tudsz tanácsot kérni.

Mese habbal az egész. Szerintem te csak a két tábort (nőgyűlölő, örök vesztes férfiak és magányos, csúnya és/vagy kövér, férfigyűlölő nők) akartad összeugrasztani. :D

2019. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Valóban fájdalmas egy per, de a papír beszél.

Már előtte láthattad sajnos,hogy nem lesz olyan egyszerű a megegyezésetek. Bár hozzáteszem: a Bíróságra is úgy lenne érdemes mennetek,hogy kompromisszumra juttok, ugyanis nem biztos, hogy amennyiben ez nem történik meg a bíróság számotokra megfelelő döntést hoz.


Ha nincs írásban rögzítve a gyermekelhelyezés, ezzel együtt a láthatás, a "szó elszáll" alapon mindkét szülőnél jogosan van a gyermek.


Viszont Neked nagy feladatod az,hogy megfelelő körülményt kell teremteni ahhoz,hogy Nálad helyezzék el a kislányt, mert valószínű,hogy az apja is harcolni fog Érte, akinek a saját lakás nagy előny.

2019. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
az elmondás alapján a pasid egy türelmes tündér volt veled.
2019. febr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Birtokvedelmi eljárást indithatsz a helyi jegyzőnél, ugyanezt csináltam végig. Nalunk a kirakás előtt a gyerekeknek is írta, hogy költözzenek el velem, igy "egyszerűbb" volt.
2019. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
10%

Hazassag csak egy papir...ja megsem

Sajat lakas siman kidobhat

2019. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
48%
NEM dobhatja ki, ez hülyeség. Csak nem tudják a legtöbben mit lehrt tenni és mit nem!
2019. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Mi volt az ok ami miatt kidobott? Nem Te hibáztál? Sajnos én ugyanígy jártam a 10 éves lányommal. Sokáig a düh beszélt belőlem, aztán rájöttem, hogy igaza volt. Sok szenvedést okoztam neki. Így lassan 5 év után már bánom, hogy nem beszéltük meg. A lányom már kamasz és látom, hogy hiányzik neki az apai példa. Tedd félre a sértettséged, és beszéljétek meg. Ti nem számítotok, csak a gyerek.
2019. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Utolso,elég gáz mikor nők ágyért tetőért apaképért lemennek kutyába és mikor a gyerek előtt ütnek titeket a gyerek olyan jo apaképet lát h ő is bántalmazót választ már tizen éves tiniként is.. :(
2019. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
18 vagyok. Nem megyek le kutyába, csak belátom, hogy egy hibás nincs. Sőt. Azóta csak rosszabbakat találtam. Ez az én formám...
2019. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!