Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi van akkor, ha a gyerek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha a gyerek az apát szeretné választani?

Figyelt kérdés

Válófélben. A 8 éves fiam az apjával szeretne élni. Nem is tudom hogy mi legyen..

Kérem aki becsmérelni akar ne tegye, mert így is megszakad a szivem.


2019. febr. 10. 04:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Azt hiszem, csak 14 éves kora fele döntheti el, hogy kivel akar élni, akkor lesz hivatalosan is, korlátozottan cselekvő képes. Szerintem ilyen gyereknél még ahhoz helyezik a gyereket, akinél jobb helye lenne.
2019. febr. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
adhatok a véleményére?!? tudom 8 éves, de az apjával összenőttek!
2019. febr. 10. 05:08
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Én azért a 8 éves véleményére adnék már. Te tudod, megbízható e az apja hogy gondoskodik e róla megfelelően, ha igen, akkor hagynám. Persze tudjon róla, ha szeretne akkor bármikor mehet hozzád is. Próbáld a gyerek érdekeit, érzéseit szem előtt tartani, akkor is ha fáj...
2019. febr. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Elváltam. Három közös fiúnk van. 15,12,8 évesek. A kicsi és a nagy velem akart maradni,így maradtak is. Egyedül nevelem ôket. Az ô döntésüket nagyon is figyelembe kell venni szerintem.
2019. febr. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
28%
14. életévét betöltött gyermeket kérdeznek meg hogy melyik szülővel szeretne élni, így a 8 évest nem fogja kérdezni a bíróság. Szerintem maradjon veled, nagyon kicsi még ahhoz hogy ezt eldöntse és ide nem elég ok az hogy nagyon apás. Legfeljebb megoldás lehet az hogy a láthatásokat gyakoribbá teszitek. Nálunk egy hetet nálam vannak egy hetet az apjuknál.
2019. febr. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%
Maradjon csak nálad,8 évesen még ne döntsön ilyen fontos kérdésben.Apját meg akkor látja,amikor akarja.Azért 8 évesen még úgy gondolkozik,ki engedékenyebb,stb.
2019. febr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Véleménye a gyereknek és az, hogy az apa tud e róla gondoskodni. Feltehetőleg igen mert nem hülye , de ezt neked kell mérlegelni.
2019. febr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Attól még vannak érzései csak mert 8 éves,és elszakítani attól,akivel élni szeretne kisebb fajta sokkot okoz neki.Attól függetlenül,hogy mi alapon választ.Én hagynám,hogy az apjával maradjon.Mert nem szeretném,hogy a viselkedésére ez kihasson később.
2019. febr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyon nehéz dolog.Nekem egy 8 éves lányom van,és velem akar maradni,pedig én sokkal szigorúbb vagyok mint az apja...az apjával sokkal egyszerűbb lenne neki,de mégis hozzám valamivel jobban kötődik. Tehát elgondolkodnék miért akar a fiad az apjával maradni. Lehet egy fiú jobban kötődik az apjához ki tudja... nagyon meg gondolnám ezt a dolgot,lehet egy gyerekpszichológust is érdemes lenne megkérdezned. Ha esetleg nem is egyezel bele,talán a megosztott felügyelet is szóba jöhet,egy hetet itt,egyet ott. De semmiképp sem hagynám figyelmen kívül a gyerek akaratát,még ha teljes mértékben nem is történne az amit ő szeretne.
2019. febr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%

"Szerintem maradjon veled, nagyon kicsi még ahhoz hogy ezt eldöntse és ide nem elég ok az hogy nagyon apás. "

Bírom ezt a nagy "egyenlőséget"... Férfi és nő mindenben egyenlő, de a gyerek max akkor mehetne szerintetek az apjához, ha az anyjáról minimum kiderül hogy egy drogos betörő, mert egyébként "az anyja mellett a helye"...

2019. febr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!