Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor jon el a pillanat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jon el a pillanat hogy bemutassuk uj tarsunkat a gyerekeknek? Reszletek lennt.

Figyelt kérdés
3 honapja mentunk szet a parommal. Ket kozos gyerkocunk van egy 6 es egy 8 eves. Egy hete van egyutt az uj parjaval de mar a facebookon posztolva van. En meg biztosan nem szeretnem hogy bemutassa nallatok hogy volt ez? Mikor es hogyan is erdemese ezt csinalni hogy a gyerekek ne seruljenek? Az en szuleim is elvaltak 12 eves koromban es engem nagyon megviselt az uj "apuka" :(
2019. febr. 16. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mutattam be, mikor mindketten kimondtuk, hogy komoly a dolog, és hosszú távon együtt akarjuk folytatni.

Előtte voltak rövidebb, pár hónapos kis ismeretségek, de okkal értek véget. Róluk még csak nem is tudtak a gyerekek.

Így el is telt annyi idő, hogy fel se merüljön, hogy a páromnak köze volt a váláshoz. Finoman adagoltam, hogy randizgatok valakivel és alakul. Örültek, drukkoltak, hogy sikerüljön, és kíváncsiak is voltak már. (Mi akkor már hónapok óta jártunk, csak nem tudták.) Nem érte őket váratlanul, hogy bemutatok valakit.

Szerintem nagyon fontos, hogy ilyen helyzetben odafigyeljen mindenki a gyerekek érzéseire. Nem kell tudniuk mindenről. Az első találkozást is elő kell készíteni, hogy jól sikerüljön.

Abban teljesen biztos vagyok, hogy nagyon jó radarjaik vannak. Aki a gyerekeidnek elsőre szimpatikus, az lesz az "igazi". :)

Hihetetlen érzékkel szűrik ki a rossz embereket.

2019. febr. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is akkor mutattam be, amikor már biztosan komoly volt. Szerencsére nagyon jól sikerült már az első találkozás is, utána sok közös programot szerveztünk kb 3 hónapra rá össze is költöztünk. teljesen zökkenőmentesen ment minden :)

(gyerekek: 10,16)

2019. febr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs recept.

A gyerek nem attól sérül, mert bemutatnak neki valakit vagy mással mennek állatkertbe, hanem ha végleg eltűnik egy szeretett ember az eletebol.

Pár hét után nyilván nem élnek együtt sem.

2019. febr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk szakítás utan 1,5 hónapra lett párom, elég hamar, az apjuk 1 évig mondogatta is nekik, hogy én leptem ki én tettem tönkre a családot - holott ő fél évvel előtte titokban házasságot kötött(mi nem voltunk házasok) + megtudtam hogy baratnő is van...ezt akkor nyilván nem mondhattam el a gyerekeknek...

1 évre ra kb. mutattam be őket egymásnak, addigra az apjuknak id lett új bnő. A kisebb lelkes volt, a nagy kevésbé, de nem adtuk fel. 2.tali már lazább és oldottabb lett, a 3.-nál pedig 3 naoos nyaralást próbálgattunk... na ez már úgy indult hogy mikor jött, a gyerekek rohantak felé és a nyakába ugrottak :-) 1# jól írja, a gyerekeknek hihetetlen radarjuk van és gyorsan felmérik ki milyen ember. Nekünk jól sikerült, az együttélés is működik :-)

2019. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En a paromra biztam h meg akarja-e oket ismerni. Amikor azt mondta h persze, tudtam h komolyan gondolja.

A legtobb ferfit kiraz ettol a hideg, hiszen csak szexet akarnak, nem mas gyereket a nyakaba. 4.5eve vagyunk egyutt.


Azert mert teged megviselt, nem torvenyszeru h a gyerekeidet is. Ebben a korban mar el tudjak fogadni h a szuleik nem egyutt folytatjak, tehat idovel uj parjuk is lesz. Ha nem nyaljak faljak egymast a gyerekek elott semmi banto nincs abban h egy apaval/anyaval ellenkezo nemu emberrel csinalnak kozos programot.


Nyilvan ha gonosz a mostoha, vedd oket de nem kell oket megkimelned attol ami elobb utobb be fog kovetkezni. Hiszen a szulei elvalnak/elvaltak.

2019. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!