Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elköltözhetek e a 1,5 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melinda1127 kérdése:

Elköltözhetek e a 1,5 éves fiammal másik városba, ha az apja nem engedi? Jelenleg én a gyerekkel az anyósom lakásában lakom, az apa külföldön dolgozik, mi sosem voltunk közös címen (ő az anyukájáékhoz van bejelentve)

Figyelt kérdés
Nem voltunk házasok. Nem volt gyermek elhelyezés, egy apaságit írt alá csak.Ő azt mondja az engedélye nélkül nem vihetem másik városba a gyereket.Beleeggyezni a költözésbe nem fog.

#költözés #apa engedélye nélkül
2019. márc. 14. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Országon bellul oda költöztök ahová akartok
2019. márc. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen.
2019. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, oda költözöl ahova akarsz.
2019. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy ő kimehet külföldre is, te meg még a szomszédba sem mehetsz engedély nélkül. Keress fel egy ügyvédet a gyermekelhelyezés miatt mert még sok bajod lesz, amikor óvodába akarod beiratni, vagy majd iskolába és az apa engedélye kell ahhoz is hogy ezt megtedd. Én a lányomnak most intéztem személyi igazolványt, kész kálvária volt a külföldön élő apa miatt. Nem ám csak úgy csináltatunk egy személyit és kész....hidd el jobban jársz: ügyvéd! De szerintem másik városba simán költözhetsz, mondom, majd a beiratkozásnál fogja pokollá tenni az életeteket, ami nagy dürhőség tőle, ha úgyis külföldön él.
2019. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jónak szültél! Normális férfiak ezrei meg nem találnak nőt...

28F

2019. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát Lacikám, az eddigi kérdéseid alapján azért nem vagy te annyira normális fickó...én sikoltva menekülnék tőled.
2019. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kellene a gyermek elhelyezésről bírósági papír. Az engedélye nélkül se oviba, se iskolába nem fogod tudni a papír nélkül beiratni. Lakcímet sem változathatsz.

Masodik házasságban élek, az előzőből van két gyerek. Az iskolához, és a lakcímkartyához is kellett az apuka aláírása, vagy meghatalmazás.

2019. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Két évvel ezelőtt simán költöztem. Nem kellett apukától semmilyen beleegyezés, és még csak beadtam a válókeresetet, mikor költöztünk.
2019. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan költözz mondom ezt úgy hogy én két hónapja léptem ki egy ugyanolyan helyzetből mint amiben most Te vagy. Anyósnál laktunk, én a párom, és az egy eves kislányunk, annyi különbség van, hogy apa nem külföldön dolgozott hanem inkább sehol. :) Mi 200 km-el odébb költöztünk úgy hogy otthon annyit mondtam, hogy meglátogatom a rokonaimat és ennyi, nagy részét össze pakoltuk a cuccainknak és eljöttünk. A többi cuccert 1 hónapra rá mentünk le kocsival mikor már kicsit lecsillapodott a helyzet. A gyerek lakcimét simán át jelentettem oda ahova most lakunk, utána intéztem az orvost és a védőnőt. Azóta voltam ügyvédnel de csak a papírok miatt, apuka hidd el nem fog pattogni hogy menj vissza ha már eljöttél, legalábbis nálunk ez a helyzet. Sok sikert!
2019. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!