Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem teljesen bekattant...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem teljesen bekattant, türelmetlen idegbeteg! Válásnál kerülhet hozzám a gyerek?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy az anyja nevelje fel mert egy idegbeteg!

Van esély arra, hogy válás után hozzám kerüljön a kisbabánk?



2019. ápr. 7. 12:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként attól, hogy veled idegbeteg, a gyerekkel még nem biztos, hogy az lesz, ha már végre elváltatok és mindenki megy a maga útján. Mennyi idős a gyerek?
2019. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
19%
#6-os, nem csak itt ilyenek, hanem a való életben is. Ezért kell csak puttonynak használni őket, azt kész, úgy kattog meg manipulál ahogy akar, le kell tojni. Amelyik meg nem ilyen, azt meg szeretni, csak még nem találtam ilyet... (tudom, tudom, az is az én hibám...)
2019. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

9-es vagyok. Beszélgess vele, kérdezd meg mi a problémája, mond el neki, hogy jó anya ne aggódjon.

Esetleg ha beismeri, hogy problémája van kérdezd meg nem e lenne neki könnyebb ha elmondaná egy pszichológusnak. De ne úgy mond, hogy menyj el pszichológushoz!

Nagyon sok minden függ a hangnemen és a hangsúlyon!

2019. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%

Az én férjemmel is hasonló volt az exfelesége. Nem hiába az exfelesége. És nem, nem a férjem hibája volt. A gyerek velünk él közös megegyezés szerint. Nálunk a kulcs az volt, hogy nem harcolni kell az exszel, hanem együttműködővé tenni. De nekünk szerencsénk volt a természetével. Csak házasságon belül érezte magát eléggé nyeregben a durvaságaihoz, azon kívül gyenge és életképtelen volt, mint egy gyerek.

Sok sikert!

2019. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Vedd fel hangrögzítővel a telódra hogy beszél aztán mutasd meg a bíróságon. Plusz az anyának lenne miből felnevelnie a gyereket? Azért ilyen esetben nagyon sok mindent vesz figyelembe a bíróság. Fogadj ügyvédet és vedd el tőle mert ahogy írod hogy folyton te foglalkozol vele ez gáz hogy egy anya tojik a saját gyerekére. Ezt is mond el.
2019. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! (15-ös)


Azt nem mondom, hogy tojik rá mert nagyon szereti és foglalkozik vele, de én is szívesen segítek és csinálom.


Csak ezen felül, hogy kidolgozom a belem, csak kiabálni tud velem.

2019. ápr. 13. 09:48
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem hiszem hogy kerülhet hozzád a gyerek.
2019. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,de jo nagy hülye ha egy ilyen férfit elmar maga mellől...
2019. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
64%

Aha. Tehát:


"Azt nem mondom, hogy tojik rá mert nagyon szereti és foglalkozik vele, de én is szívesen segítek és csinálom."

VS:

"Nem szeretném, hogy az anyja nevelje fel mert egy idegbeteg!"


Bocs, de az, hogy veled idegbeteg, viszont a gyerekkel rendesen törődik, nem elég ahhoz, hogy elvegyék tőle a gyereket. És az, hogy veled veszekszik meg ordibál azt jelenti, hogy rossz a kapcsolatotok, nem azt, hogy valóban beteg.

2019. ápr. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
En is anyaként írom amikor megszültem kialakult utána a szülés utáni depresszió. Hidd el teljesen kitud fordulni egy nő ebben az állapotban magából. Nem könnyű hírtelen minden megváltozik én magam részéről azt éreztem hírtelen magamra maradtam. A párom reggeltől estig dolgozott se nagymama senki nem volt ha szükségem lett volna egy kis segítségre, természetesen este mindennap ott volt az apukája ahogy ma is de ez nagyon kevés volt nekem akkor amikor az első gyermekem szültem. Mostmár kettő van és a másodiknal nem alakult ki nálam a depresszió mert már teljesen megszoktam természetessé vált hogy egész nap egyedűl vagyok és nagyon élvezem a kettő gyermekemmel az együttléteket. A lenyeg amikor nalam is ez kialakult, a párom érzékelte így esténként ha elaludt a gyermek mindig kerte hogy beszélgessunk mondjam el hogyan ereztem a mai nap magam mit szeretnék hogy szeretnék ha haza érkezett. Sok mindenben mellettem állt és idővel elmúlt a rossz érzésem. Tombolnak szülés után még a hormonok es hiaba irod nem volt stresszes élete soha ez a helyzet elsőre annak tűnik a baba sírasa kitalálni mi lehet a sok aggodalom es a hormonok! Szerintem ha probalsz vele beszélgetni te is mindennap vagy terápiára menni ami szintén segíthet elfog nála is múlni! Ez is csak egy időszak elfog múlni! Beszélgess vele öleld at erezze hogy szereted mellette állsz ami tudom olykor nehéz lehet!
2019. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!