Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha mással ezt megteszi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mással ezt megteszi, lehet, hogy velem is megtenné?

Figyelt kérdés
Van egy lány egy helyen, ahová járok és tudom róla, hogy férjnél van. A lényeg az, hogy elég sokszor flörtölünk egymással és szerintem ez kicsit több is annál. Elképzelhetőnek tartom, hogy ha akarnàm komolyabb dolog is lehetne kettőnk közt, akár el is válna miattam. Amitől tartok, az nem más, minthogy ha elválik és mi össze jövünk mi a biztosíték arra, hogy nem talál nálam is jobbat? Mert ugye ha egyszer megtette, akkor lehet, hogy többször is megtenné. Ez még csak elméleti dolog, mivel nekem is van párom több éve és nem is nagyon vonz az, hogy részese legyek egy házasság tönkretételének, de ugye ha a szerelem közbe szól, akkor nincs mit tenni. Mi a véleményetek? Lehet, hogy tőlem is elvàlna később?

2019. jún. 29. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

A felvetésed jogos, bár az baromi furcsa, h mindketten a párotok mellől flörtölgettek meg “egy kicsit többet” tesztek annál, de te csak csajjal kapcsolatban látod a hibát... tipikusan a “másik szemében a szálkát is, sajátodban a gerendát sem” esete...

Amit még fontosnak tartok kiemelni: “ugye ha a szerelem közbe szól, akkor nincs mit tenni.” Khm-khm... MUHHAHHHAHA!

Bocs, de ez a tipikus magukat sem ismerő, a kapcsolatukat/párjukat nem tisztelő, magukat és a cselekedeteiket irányítani képtelen, éretlen emberek dumája. Ez nagyon nem így működik barátom...

Lehet ezt így is, pont az ilyen válnak/szakítanak meg házasodnak/új kapcsolatot keresnek kb. négyévente, és szegények nem értik, hisz’ ők mindent jól csináltak... 😂 Elég szánalom ez a duma, maradjunk ennyiben.

U.i.: nyilván nem a semmire pofázok, tudom, h milyen, amikor beüt a “szerelem” egy házasságban...

2019. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhetőnek tartod, aha... jóvanakko. Én meg nem. Bírom az ilyen pasikat, ha rájuk mosolyog egy nő, már biztos elválna. Ne nevettesd ki magad! Túl nagy az önbizalmad.

Jah az előző kapcsolatomban megcsaltam a páromat a mostani párommal, azóta nem. Mert nem szar a kapcsolatunk. Ennyi.

2019. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs olyan kapcsolat, amiben az érzelmek mindig azonos szinten vannak és soha nem zavar be másik nő vagy férfi. De azért van önuralmunk és azért tudunk döntéseket hozni, hogy ezeket a helyzeteket elkerüljük. Én ha vonzalmat érzek egy másik nő iránt, de van párom, akkor inkább elkerülöm, aztán szépen lassan elhal az érzés felé, a páromért viszont próbálok mindent megtenni, hogy erősödjön a kapcsolatunk és ne múljanak el az érzéseink.
2019. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Hipergámia,női ösztön.

Olvasgass.

Minden nőben,a párodban is megvan.

2019. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#2 Ha egyszer megtetted, mi a biztosíték arra, hogy nem fogod újra megtenni? Nagy az önbizalmam? Lehet, ugyanis van mire. A legtöbb nőt megkaptam, akit akartam. Ki tudja, lehet Te is elgondolkodnàl... 😉
2019. jún. 29. 16:01
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyem a naiv lelked,még csak flört volt de szerinted elválna miattad 😂😂😂

Fogsz te még koppani kicsikém...

2019. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyanannyi garancia van arra, hogy én nem csalok, mint ő. Erről ennyit.
2019. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Az embernek nem a szerelem szól közbe hanem a lába köze. Ilyenkor kell összezárni és nincsenek ilyen problémák..
2019. jún. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

A válaszaid alapján meg álmodozz donhuán..ekkora arcú pasi max pár numera,de senkinek nem kell otthonra,hogy egész nap tátogjon, ha épp nem tetszik neki valami,meg orángután módjára verje a mellét hogy ő faxagyerek, a nő meg örüljön ha hanyatt dobhatja magát ennek az isteni csodának.


Szegény csaj,remélhetőleg rájön mit vitt haza és talál egy kevésbé phöcsmeghajtásos pasit,aki nem 2 pillantásból már esküvőt tervez mással.

2019. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#6 Flörtnél egy kicsit azért az több, ha egész idő alatt egymást bámuljuk...


#9 Én csak az igazat írtam, már az is baj? Egyébként én itt nem a szexre gondolok elsősorban, valahogy megfogott ez a nő és kész. Amikor először láttam, már volt valami köztünk, majd egyre jobban kezdtünk megtetszeni egymàsnak. Van, hogy mással próbál féltékennyé tenni a jelenlévők közül. És közben kacéran mosolyog. Ráadásul sokkal csinosabb, mint a legelején. Azt is tudom, hogy miattam kezdett el jobban foglalkozni a külsejével. Lehet, hogy nagyképűen hangzik, de tudom, hogy így van.

2019. jún. 30. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!