Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ez elegendő ok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez elegendő ok a válásra?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm jelenleg nagyon fontolgatja, hogy elválik a feleségétől. A történet a következő. Nagyjából egy éve a barátom felvetette az ötletet, hogy mi lenne ha kiköltöznének a város mellé egy kisebb településre egy családi házba. A felesége erre azt mondta, hogy jó, rendben van, de ő biztos nem fogja azt a nagy házat sűrűn takarítani, tehát eleve így állt hozzá az egészhez. Eleve nem volt kedve a költözéshez, pakoláshoz stb... Végül beadta a derekát és nagyjából fél éve már, hogy ott laktak, amikor a barátomnak elege lett. A felesége sosem állt se egy konyhatündér, se jó háziasszony hírében, de amit ott tett az valami egészen elképesztő. Tartotta magát az ígéretéhez és a mai napig nem hajlandó alaposabban takarítani és azt is csak nagy ritkán. Mivel a férje a kenyér kereső, így ő pedig nem ér rá, ezért egy ideig bejàrónőn gondolkodtak. Volt olyan is, hogy a mosatlan edényeket a konyhaszekrénybe rejtette, még arra is lusta volt, hogy azokat elmosogassa, amit ő használt. A barátom teljesen ki van idegileg. Rengeteget veszekednek ilyen dolgok miatt és az utóbbi időben már a válàst fontolgatja. Szerintetek igaza lenne, ha beadná a válókeresetet?

2019. júl. 16. 16:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
az ilyen nőt minek veszik el?
2019. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert jó az ágyba
2019. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ő vette el....Előtte kellett volna gondolkodni, minek veszi el a kényes királylányt?Tùl szép volt,és volt kit döngetni?Most se késő persze válni,adtak már be keresetet ennél kevesebbért is.
2019. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
50%
Elegendő, hamarabb kellett volna.
2019. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
El se kellett volna venni. Gondolom mindig ilyen volt, nem hirtelen reggelre lett ilyen. Én is kidobnám ha se munkába nem jár sem otthon nem csinál semmit.
2019. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom,a nő valami feminista hangadó lehet.
2019. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te sztorid.

Vegyetek egy mosogatógépet, hátha az megmenti ezt a szerencsétlen házasságot. Vagy rendeljetek kaját, és a műanyag edényeket munkába menet a párod dobja a szelektívbe - akár mosatlanul is!

2019. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Tudta kit vett el. Most mit csodálkozik?Az asszony szólt előre, hogy mi várható, ha odaköltöznek. Felvállalta a lustaságot, igénytelenséget. Váljon el, ha nem bírja, de eddig hogy is volt az, hogy bírta?
2019. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem válni szánalmas, én ehhez tartom magam, és nem a társadalom miatt, manapság már szerintem normál számba megy, ha válsz, hanem elvi kérdések miatt. A párom én választom meg, a kapcsolatom én (is) alakítom ki, felnőtt emberek hoznak felelősségteljes döntéseket. Szerintem elég gáz, hogy "jah, sz*rul döntöttem, akkor elmenekülök a p*csába". Ez egyébként társadalmi probléma, nulla konfliktuskezelés, nulla kommunikáció, nulla problémamegoldás.


Én úgy tenném ki a nőt, aki nem hajlandó bizonyos tekintetben gondoskodni róla, miképp én is gondoskodom róla, hogy csak na. Ezeket a szerepcseréket sem bírom, meg ez a feminizmus. Pár évtized és komolyan már lehetőség lesz arra, hogy a férfi szoptasson. Elmebaj. VISZONT! A nő ahogy írod, elején is ilyen volt, akkor nem volt probléma vele, akkor nem is értem mit várt? Eleve, le sem kellett volna állnia vele, ha őt ez az elejétől zavarta. Na persze, az emberek VARÁZSÜTÉSRE javulnak meg, igen ... gondolom erre számíthatott.

2019. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
11%

Ez olyan mintha egy gyerekkel élnél együtt,nagyon gáz.

Rendeljetek kaját,vegyetek papírtányérokat meg legyen max 2-3 pohár otthon azt kénytelen elmosni ha inni akar belőle.

Ha bármit a földön széthagy,dobd ki! Majd utána hidd el elpakolja

Szőnyegeket tegyétek el inkább,mert tiszta retek lesz meg morzsa könnyebb seperni meg felmosni szőnyeg nélkül.

Én ezeket a lusta öcsémmel csináltam anno amikor 14 volt.

Most gondolj bele milyen szégyen hogy ilyeneket kell csinálnod egy felnőtt nővel? Hogy lehet valaki ennyire életképtelen? eddig ki tartotta? Én tuti elválnék!

2019. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!