Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Knorr bolognai spagettiben kb. mennyi kalória van?

Néztem a kalóriabázison, több oldalon, de különbözőek voltak az értékek. 150grammot ettem sajt nélkül

Keress kérdéseket hasonló témákban: diéta, spagetti, fogyás

aug. 6. 13:51  Privát üzenet  

A válasz
Forditsd meg a hátulját és megtudod. Ha pedig nincs késznél akkor beírod googleba a nevét és mellé potyogod h "osszetetele" vagy "energia értéke"

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 6. 19:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A gyümölcscukor akkor is hízlal, hogyha a kalória szükségletem alatt maradok?
Hogy lehetnék kitartóbb?
Mennyi kalória lehet ebben a pizzában? Bacon, sonka, többgéle sajt, kolbász, bolognai szósz és darálthús.32 cm.
A bolognai es a milánói makaroni között mi a különbség? Es mi benne olyan sok kaloria? A darált hús? A sajt? Es ha tésztát nem eszek hozza?
250g spagetti tészta + bolognai szósz + 75g reszelt mozarella kb hány kalória?
A bolognai szószban menyi kalória lehet bagy hogy tudom kiszámolni?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!