Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A gyümölcsös-reggelit gyümölcs...

A gyümölcsös-reggelit gyümölcslével lehet helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Engem rá nem visz a lélek, hogy én reggel egyek bármit is, nemhogy gyümölcsöt..Tudom, ez nem valami egészséges felfogás, de képtelen vagyok reggelizni. A másik kérdésem, hogy van olyan, aki a kávét nem hagyta el?Ez az egyetlen káros szenvedélyem, és erről képtelen vagyok lemondani.(nem dohányzom, antialkoholista vagyok)
2010. júl. 20. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, 2 okból.

1. A gyümölcslében nincsenek rostok, csak minimális. Reggel meg pont a rostokra van szükség, hogy beindítsa a dolgokat.

2. Gyümölcsből megeszel pár darabot (attól függ, milyen gyümölcs), és jóllaksz. Egy pohár léhez viszont sokkal-sokkal több gyümi kell. Ebben viszont sokkal-sokkal több gyümölcscukor van.


(Ugye nem bolt gyüm.lére gondoltál? Mert abból még a 100%-os is legalább olyan "hasznos", mint a kóla.)


A kávét megihatod, ha nincs benne kristály-(por-)cukor.

2010. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, most látom, ez is a 90 napos rovatban van. Szerintem ezt a baromságot is el kéne felejtened.


Szénhidrátnap - szénhidrát.

Keményítőnap - szénhidrát. (a keményítő is szénh.)

Gyüm.nap - szénhidrát. (lásd gyüm.cukor)

4 napból 3-szor szénhidráttal tömöd magad? A fogyókúra lényege pont a szénhidrátbevitel csökkentése.


Ráadásul: itt a kérdésekből kiderült, hogy egy csomó 90 napozónak a diéta alatt derül ki a cukorbetegsége. Nyilván nem véletlenül. (lásd szénhidrát)

2010. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia.

Nem kell rögtön akkor enned ha felkeltél várj egy kicsit míg megéhezzel és akor egyél gyümölcsöt nem helyettesiti mert kimennk belöle a rostok. Főleg ha bolti gyümölcslé akkor még rosszabb mert teli van minden féle rosszal.

2010. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bubuzéla ***** válasza:
A gyümölcsöt diéta alatt jobb, ha elkerülöd. Diétánál nem növelni, hanem inkább csökkenteni kéne az édességet.
2010. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!