Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 95 kiló vagyok fogyhatok 25...

95 kiló vagyok fogyhatok 25 kilót 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok lány.(tudom hogy az a suly nem egészséges ezért szeretnék változtatni rajta)holnaptól kezdeném napi 1 óra biciklizésel minden étkezés előtt meginnek egy pohár cittomos vizet és reggelire zoldsegeket ennék vagy tojást ,ebédre zöldségkrémlevest vacsira meg teát.nem pont 3 hónap alatt akarom leadni mert nem vagyok időhöz kötve de azért nyárra szeretnék jól kinézni.

2020. jan. 22. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Felejtsd el
2020. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg, ha nem sikerül csak 15, az is több a nullánál, ráérsz Augusztusra is jól kinézni!

Viszont amit leírtál egy napra az karcsú, rosszul leszel...

Aztán ebben a hidegben a bicaj felejtős.

2020. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

írd le magadnak, hogy eddig miket ettél, aztán írd mellé azokat, amiket itt most leírtál és szerintem még neked is durva lesz a különség, és talán belátod, hogy nem éhezéssel kell fogyni. így nem fogod megtudni, hogy mennyit fogynál 3 hónap alatt, mert kb. az első hónap végén már kezded teletömni az ételért kiáltó szervezetedet.

a válasz: valamennyit egészen biztosan, ha nem így csinálod, mint ahogy leírtad. és bármennyivel leszel kevesebb, az örvendetes.


a citromos víz az egyébként mire való, azon kívül, hogy ha szereted, akkor nyugodtan igyad....

2020. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Ne akarj ennyire gyorsan fogyni, nagyon egészségtelen és káros, és valószínűleg nem is bírnád. A tea nem számít vacsorának. Célozz be maximum(!) heti 1kg fogyást, de figyelj rá, hogy ne koplalj, mert az úgy nem fog működni.
2020. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia

Egyetértek nagy részben az elöttem hozzá szólokkal. (6 hónap alatt diétával és tornával ment le 14 kg, bár én 163 cm és 66 kg ról indultam), bár ajánlom neked a telefonra letölthető kalória számolókat,( pl yazio vagy myfitnesspal) szuper kis appok, nekem ezekkel sikerült leadni a kilókat. Bár nem mindegy hogy mit eszel az biztos.

2020. jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia

Egyetértek nagy részben az elöttem hozzá szólokkal. (6 hónap alatt diétával és tornával ment le 14 kg, bár én 163 cm és 66 kg ról indultam, most 52 vagyok és tartom is ezzekkel), bár ajánlom neked a telefonra letölthető kalória számolókat,( pl yazio vagy myfitnesspal) szuper kis appok, nekem ezekkel sikerült leadni a kilókat. Bár nem mindegy hogy mit eszel az is biztos.

Própálj cukor helyett valami édesítőt használni, pl Eritrit, xilit vagy stevia.

Kerüld a gyors kajákat, pékárúkat, cukros űditőket. A citromos víz egy jó dolog, kávé egy kis tejjel/növényi tejjel, vagy a meleg teák is nagyon jó kis társak ilyenkor. 😊

Reggelire próbálj valami fehérjedúsat és eltelitőt enni( zabkása+gyümölcs+fehérjepor+és akár egy kis mogyoróvaj vagy valami olajos mag kis mértékben persze) vagy a 2 tojás piritóssal és zöldséggel is egy nagyon jó reggeli. Próbálj egy nap 70 gramm fehérje, 70 gramm zsír és 210 gramm szénhidrát felosztani kb a napi kalória beviteled( ezek nem pontos számok, mivel mindenkinek más a testi igénye), kb napi 1700 kalóriát így bontsd fel(később emelheted 1900 ra ha már lement amitől még akarsz válni) . És napi 3 liter cukor nélküli folyadék és torna mellett simán lefog menni, hidd el. Nekem ez vált be. Neten nagyon jó kis receptek vannak. Pl ajánlóm facebookon vagy instagrammon szafi oldalát, vagy valami diétás és egészséges receptes oldalakat.(napi 5 étkezés tényleg hasznos)

Most kb ennyit tudok tanácsolni, nekem személyszerint ez vált be 😊. Ez csak egy tanács, nem kell megfogadnod, de egy próbát megér. Sok sikert.

2020. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat mindenkinek,😊megfogadom őket
2020. jan. 23. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!