Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kollégistának diétás étrend?

Kollégistának diétás étrend?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és fogyni szeretnék 185 cm és 78 kg vagyok.Hetente hatszor edzek naponta többször is 1-2 hete.Egy hétre 5000 forintot kapok koliba.


A kérdésem az lenne,hogy milyen diétát állítsak össze magamnak és mire figyeljek az ételeknél?Van erről esetleg egy jó könyv/weboldal?



2020. febr. 3. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nőknek napi 1200 kalóriát szoktak ajánlani fogyáshoz, de mivel te lényegesen nagyobb vagy az átlagnál, 1500 kalóriát javaslok.
2020. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális a súlyod. Ennyi edzés rengeteg, -e mellet növeld a fehérje és zsír fogyasztást, és csökkentsd a szénhidrátot.
2020. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudtok esetleg példát mondani olyan ételre ami mikróban is elkészíthető?(zacskóslevesen kívül :D )
2020. febr. 3. 19:54
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia! Kaloriabazis.hu-n ki tudod számolni az ideális fogyás mértékét, és hogy mennyi kalóriára van szükséged egy nap. Ez az oldal jelzi a makrotápanyagok helyes arányát is (zsír, szénhidrát, fehérje). Sztem az 1500 kcal nagyon kevés a magasságodhoz pláne hogy edzel is. Én 1600-zal fogyózom pedig lényegesen alacsonyabb vagyok. Én pl. reggelire 30 g zabpelyhet szoktam leönteni egy pici forró vízzel, összekeverem egy reszelt almával és fahéjjal. Néha keverek hozzá natúr joghurtot vagy más gyümölcsöt is. Ez elég olcsó kaja. Ebédre főtt/párolt csirkemell jó sok párolt zöldséggel (pl sparban a sajátmárkás brokkoli/répa/karfiol keverék 370 Ft a fél kiló) és 150 g főtt rizzse/bulgurral. Ezt talán mikróban is meg lehet csinálni de egy serpenyőben a legegyszerűbb. Én csak egy evőkanál olajat teszek alá, azon megpirítom a húst, utána beleöntöm a zöldségeket, ráöntöm a bulgurt+ egy kis vizet és fedő alatt párolom még egy kicsit.
2020. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Omg kedves egyes...ebben a vilagban elsz?



Teljesen idealis a testsulyod,sot...

2020. ápr. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!