Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha befejezem a 90 napos...

Ha befejezem a 90 napos diétát akkor utána már nem kell csinálnom, megmarad az alakom?

Figyelt kérdés
2020. febr. 5. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez így működne, mindenki vékony lenne. Az ilyen diétáknak sose lesz tartós az eredménye, amint visszaállsz a régi étrendedre, szépen visszahízod, sőt még többet is. Tartós fogyást és súlytartást csak életmódváltással lehet elérni, ilyen megoldásokkal nem.
2020. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

A 90 napos diéta a lehető legrosszabb. Én is végig csináltam, fogytam 17 kilót vele, de úgy néztem ki mint aki egy durva betegségből lábadozik kifelé. Gyomorbántalmak kínoztak. Után próbáltam újra normálisan enni, figyelve a napi kalóriabevitelemet, de így is visszahíztam 15 kilót.

Mivel a 90 napos diétának nincs értelme, nincs jó hatással az emberi szervezetre, így ha újra normálisan étkezel hízni fogsz.

Számolj kalóriát, sportolj, és menni fog a fogyás, és az tartüs is marad- AMióta ezt csinálom, fogytam 27 kilót, és tartom a 61 kilómat.

2020. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

"Természetesen" meg marad az alakod és az egyszarvú is létezik. :D


Bocs, de nem tudtam kihagyni! :)

2020. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Anno én is elkezdtem a 90 napos diétát, végig szenvedtem 1 hónapot. Minden bajom volt már. Abban az időben kezdtünk el endokrinológushoz járni, ahol kiderült, hogy inzulinrezisztens vagyok és amikor mondtuk neki ez a diétát azonnal leállította, mert káros a szervezetnek. Még egy egészségesnek is nem, hogy egy cukorbetegnek.
2020. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Egyszer màr meghíztàl ( tehàt hajlamos vagy rà), majd időszakosan fogyókúràzol, aztàn abbahagyod. NEM, nem fog megmaradni az eredmény, visszahízol.


A fogyókúràzàs rossz módszer. A megoldàs az életmódvàltàs, tudatos tàplàlkozàs, egészséges étrend. Nem 90 napra, fél évre, hanem egy életre. Ha tartós , egészséges eredményt akarsz.

2020. febr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!