Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Ha befejezem a 90 napos diétát akkor utána már nem kell csinálnom, megmarad az alakom?

febr. 5. 15:27  Privát üzenet  

A válaszok
Ha ez így működne, mindenki vékony lenne. Az ilyen diétáknak sose lesz tartós az eredménye, amint visszaállsz a régi étrendedre, szépen visszahízod, sőt még többet is. Tartós fogyást és súlytartást csak életmódváltással lehet elérni, ilyen megoldásokkal nem.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 5. 15:56 Privát üzenet

A 90 napos diéta a lehető legrosszabb. Én is végig csináltam, fogytam 17 kilót vele, de úgy néztem ki mint aki egy durva betegségből lábadozik kifelé. Gyomorbántalmak kínoztak. Után próbáltam újra normálisan enni, figyelve a napi kalóriabevitelemet, de így is visszahíztam 15 kilót.

Mivel a 90 napos diétának nincs értelme, nincs jó hatással az emberi szervezetre, így ha újra normálisan étkezel hízni fogsz.

Számolj kalóriát, sportolj, és menni fog a fogyás, és az tartüs is marad- AMióta ezt csinálom, fogytam 27 kilót, és tartom a 61 kilómat.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 5. 15:59 Privát üzenet

"Természetesen" meg marad az alakod és az egyszarvú is létezik. :D

Bocs, de nem tudtam kihagyni! :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 6. 13:43 Privát üzenet
Anno én is elkezdtem a 90 napos diétát, végig szenvedtem 1 hónapot. Minden bajom volt már. Abban az időben kezdtünk el endokrinológushoz járni, ahol kiderült, hogy inzulinrezisztens vagyok és amikor mondtuk neki ez a diétát azonnal leállította, mert káros a szervezetnek. Még egy egészségesnek is nem, hogy egy cukorbetegnek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 7. 17:25 Privát üzenet

Egyszer màr meghíztàl ( tehàt hajlamos vagy rà), majd időszakosan fogyókúràzol, aztàn abbahagyod. NEM, nem fog megmaradni az eredmény, visszahízol.

A fogyókúràzàs rossz módszer. A megoldàs az életmódvàltàs, tudatos tàplàlkozàs, egészséges étrend. Nem 90 napra, fél évre, hanem egy életre. Ha tartós , egészséges eredményt akarsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 13. 23:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ismersz olyat, aki elkezdte, vagy megcsinálta a 90 napos diétát, és utána rosszabodott az egézsége?
Hatásos lehet a 90 napos diéta, ha utána tartom a súlyom?
3nap rizs 3 nap fott csirkemell 3 nap gyumolcs es utana egy 90 napos dieta? Ezzel lehet elerni fogyast?
171cm / 95 kg.16 /l Oriasi motivaciot kaptam es tuti nem adom fel de ez valoban segithet? 90 napos dietaval fogyas? Napi 20 -30 percet futok utana sulyzozok, es 2l vizet iszom
90 napos diéta. Ti mennyit híztatok vissza utána? És gyümölcsöt lehet délután is enni, nem csak délelőtt?
Ha 90 napos diétát csak 1,5 vagy 2 hónapig csinálom, visszahízok utána?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!