Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Másfél hónapja csinálom a szét választó diétát sikerült már hét kg leadni de nagyon kezdett fájni a vádlim mintha izomlaz lenne benne állandóan vajon a kevés fehérje bevitel lenne az oka négy naponta eszek csak fehérjét?

febr. 15. 13:39  Privát üzenet  

A válaszok

Könnyen előfordulhat. Ha nincs elég fehérje a szervezetedben, akkor sokkal könnyebben, tartósabban jelentkezik izomláz.

Én alapvetően nem pártolom ezt a fajta diétát. Ha rám hallgatsz, picit elengeded, és inkább más módon folytatod.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 15. 15:00 Privát üzenet
Magnéziumhiánytól görcsöl a vádli, szedjél magnéziumot. És egyél normálisan, minden nap egészséges fogyasztani szénhidrátot, zsírt és fehérjét is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 15. 21:17 Privát üzenet

Ott a pont a második válaszolónál. Kimostad azt a csepp magnéziumot is a szervezetedből. Kezd el szedni.Ehelyett pedig egy makrókat megcélző,finom éledmódváltásba kezdj. Jobban jársz ☺

Azzal éhezés nélkül heti 0.5-0.7kg lemegy. Tapasztalatból írom,pedig nekem 4kg pluszom volt.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 17. 16:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mondjatok étvágycsökkentő szereket, kinek mi vált be? Egyszerűen Nemtudom magam türtőztetni állandóan ennék és minden kaja után édességet kívánok.
Fogyni szeretnék, de állandóan az evésen jár az eszem, mit csináljak?
Amióta "fogyózom", sok vizet iszom, állandóan fel vagyok puffadva?
Állandóan ennék. Mit tegyek?
Vannak itt rajtam kívül olyanok, akik hiába fogynak le, állandóan visszaszedik? Ti nem akarjátok már lassan megölni magatokat?
Miért van hogy Suzuki swift régi 97 es nel fűtés üzemmód választó gombot húzom pl lábra vagy szemből fújja csak állandóan ablakra fújja? Meleg hideg levegő megy .

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!