Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Le lehet így fogyni ha ezt folyamatosan tartom?

Napi 2 szelet korpás kenyér reggel pirítva.

Ebédre 200g sértés lapocka 1 paradicsommal meg süttőtem, hozá tetem egy marék kuszkuszt az jó lett, és végén kevertem bele 125g félzsíros túrót és friss uborkával ettem.

Napi 2 szelet korpás kenyér pirítva este

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, egészségesebb étrend

febr. 16. 21:22  Privát üzenet  

A válaszok
Ahoz hogy eredményesen fogyj helyes táplálkozás, testmozgás kell. Érdemes változatos étrendet kialakítani vitaminok miatt, de ez az étrend nagyon jó megközelítés.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 16. 21:33 Privát üzenet
Fogyókúra ide vagy oda, én ettől éhen halnék, ezt biztosan nem tudnám tartani

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont febr. 16. 21:38 Privát üzenet

Biztos nem jön ki a napi ajánlott 25 g rost. Kevés a telítetlen zsírsav, pedig azok között vannak eszenciálisak (na jó, a sertés lapockában fogalmam sincs, mennyi van ezekből, de úgy rémlik, hogy nincs).

Szóval:

- egyél halat is

- több zöldség, rostos hüvelyesek (lencse, borsó, bab)

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont febr. 16. 21:58 Privát üzenet

Miért nem eszel inkább változatosan, tápláló ételeket?

Reggel meg este pirítós? Fosol, vagy minek akarsz pirítóson élni?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont febr. 16. 22:02 Privát üzenet
Lehet persze, ez nem sok kaja. De remelem ez csak egy mintanap, pl ahogy ma ettél, mert nem jó minden nap ugyanazt enni. Jól írjak előttem, ennyi es ilyen kajával előbb utóbb vitaminhiány alakul ki. De ha mar neha eszel tojást, zabkasát, gyümölcsöt, másfele zöldséget, keves olajos magot nem lesz gond. Meg a reggeli és vacsi mellé is elfér meg 1-1 fajta zöldseg/ gyümölcs, vagy kisétkezésnek pluszba

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont febr. 16. 23:00 Privát üzenet

3-masra ne hallgass, mert dilettáns. :)

Kenyeret eldobni, zöldséget, gyümölcsöt kerülni.

Sem külső szénhidrátra, sem rostra nincs szüksége az emberi szervezetnek.

Jó húst, belsőségeket kell enni, és meg van oldva.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont febr. 17. 04:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért érzem azt, hogy túl sokat eszem és nem fogok fogyni? 1500 kcal alatt maradok, de mégis szinte folyamatosan eszek, hogy az meglegyen.
Fogyni szeretnek, de folyamatosan enni akarok, foleg edesseget. Segitenetek kerlek, higyan tudom a folyamatos ehetneket megszuntetni, vagy egy hatekony fogyokurat irni?
Nem tudok fogyni, mert folyamatosan éhes vagyok! Hogy álljam meg, hogy ne egyek?
Ha minden nap, minimum 5 órát biciklizek szabadban, folyamatosan, illetve szinte teljesen kizárom a szénhidrátot az étrendemből, akkor mennyi idő múlva látszik meg az eredmény,...
Ha már nem szeretnék fogyni de hízni sem.46-7kg vagyok. Akkor mit csináljak? Az jó ha folyamatosan mondjuk hetente 100vagy50kalóriával növelem?
Nektek eddig milyen fogyókúra vált be leginkább? Amelyikkel szépen és folyamatosan tudtatok fogyni?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!