Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fogyni szeretnék .160cm...

Fogyni szeretnék .160cm vagyok és 50 kilo és eléggé narancs bőrős lettem ezért elkezdtem edzeni és 6 után probálok nem enni. mit edzek? Vagy mit csináljak már hogy egy pár kilot fogyjak?

Figyelt kérdés

valaki tudna nekem segiteni ?

mit egyek vagy mit ne

előre is köszönöm



2020. márc. 30. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
1200 kalóriás napi étrend. Ilyet keress a neten!
2020. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell fogynod, nem vagy túlsúlyos. Attól nem lesz szebb a bőröd. Tornázz, hogy feszesebb legyél. Es figyelj oda, hogy mit eszel. Sok nasi se jó a bőrnek.
2020. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fogynod. Figyelj arra, hogy mit eszel. A sok húsfogyasztás is ártalmas a bőrnek, mert felgyülemlik a sok salakanyag, ugyanez vonatkozik az egészségtelen ételekre is.
2020. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A narancsbőr ellen nem a fogyás a hatékony módszer. A testsúlyod teljesen normális. Ha ebből most fogynál 4-5 kilót, ugyanolyan narancsbőrös maradnál, csak még cserébe anorexiás is lennél.

A 6 után nem evés hülyeséget nem akarjátok már elfelejteni? Egészségesen kell étkezni, nem koplalni...

2020. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Narancsbőr ellen: igyál meg naponta 2l vizet, esetleg szedjél collagént kúra szerűen. Edzés nagyon fontos. Diétázni nem kell, mert jó a súlyod és a bőrnek nem tesz jót még több fogyás. Viszont vannak krémek, vagy lehet (infra) szaunázni, ezek is segítenek.

Ja, és kerülni kell az olyan ételeket amikben sok adalékanyag van. Tehát minél természetesebb ételeket fogyassz. (husi, rizs, saláta, gyümölcsök, zöldségek stb)

2020. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az van hogy unkább a hasamon van a zsir vagy mi
2020. márc. 31. 15:08
 7/7 A kérdező kommentje:
am a zöld tea jo erre?
2020. márc. 31. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!