Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Mi az a 90 napos diéta?

Én férfi vagyok, szóval bocsánat a tudatlanságomért, de én eszek rendesen és mozgok is kicsit, szóval nincsen szükségem ilyen fölösleges önkínzásokra. De azért kíváncsi vagyok. :P

2008-12-01 17:50  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Hát, úgy néz ki, hogy a kaját napokra vannak szétválogatva. Egyik nap ehet a delikvens, fehérjetartalmú ételt, másnap csak szénhidráttartalmút, harmadik nap keményítőtartalmút. Állítólag minden nap délig csak gyümölcsöt lehet enni. Igazából semmi tudományos alapja nincs, úgy hülyeség ahogyvan, a rengeteg gyümölcs és gyümölcsnak kicsinálja a gyomrot. Már ott ellentmond magának, hogy a keményítőt elválasztja a szénhidráttól, pedig maga a keményítő is egyfajta szénhidrát úgyhogy....
Aki fogy tőle, nem ettől fogy, hanem attól hogy kalóriában és mennyiségben viszonylag kevés az étel. Utána visszahízzák a dupláját. Nagyjából ennyi, de most biztos jön utána valami elvakult diétázó aki majd felnégyel ezért haha.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2008-12-01 18:50 Privát üzenet
en 16 kg fogytam 2 honap alatt a 90 napos dietaval.6 honapja abbahagytam ,es semmi nem jott vissza.en falun lakom ,mindenki eszrevette a valtozast,es legalabb 20-an kiprobaltak ,mindenki fogyot.nekem nagyon bevalt ,de mindenkepp ajanlom hogy aki csinalja szedjen valami multivitamint .

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2008-12-03 14:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mondjuk aki 90 nap alatt nem képes fogyni, az már durva is lenne. :)

# 3/7Időpont 2008-12-04 07:27 Privát üzenet
Én még csak most próbálom ki.Remélem sikerülni fog.Én hiszek a 9o napos diétában.Ha valamiben hiszünk az mindíg sikerül.Ez biztos,hogy így van!!

# 4/7Időpont 2008-12-27 11:15 Privát üzenet
"legalább 20an kipróbáltak" wow :D

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2009-01-03 22:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lehet egész falu csak 25 főből áll, akkor valóban számottevő eredmény. :)

# 6/7Időpont 2009-01-04 10:18 Privát üzenet
Aki nem próbálta ki ezt a diétát azt megkérem h ne írjon ide.Én holnaptól kezdem el.Nekem azért tetszett meg ez a diéta mert nem kell koplalni.Aki nem tartja be a diéta leírását meg nem mozog az ne lepődjön meg ha nem fogy vagy ha letelik a 90 nap és elkezd megint két pofára enni(cola,gyorséttermi kaja...).90 nap múlva kiderül h mennyire hat.Elég sok ember fogyott tőle ahogy így olvasgatom a válaszokat meg már ismerősöktől is hallottam.Miért nem az 1 hét alatt 20 kg-ot leadós fogyókúrákat támadják akik támadják a 90 napos diétát???

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2009-01-04 21:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lehet az, hogy ez a 90 napos diéta sikeresen működik?
Az itteni fórumozók többsége szerint a 90 napos diéta káros, de akkor (. )?
Ki tart velem? Kemény lesz ez a 90 napos diéta?
A 90 napos diéta alatt ti mennyit mozogtatok vagy mozogtatok egyáltalán?
90 napos diéta alatt bármennyit lehet enni?
90 napos diéta kinek vált be? Én még csak most akarok majd belekezdeni és kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu