Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Írnátok nekem receptötleteket...

Írnátok nekem receptötleteket a 90 napos diétához?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kerestem jó recepteket a 90 napos diátához, de a legtöbb helyen csak annyit láttam, hogy "fehérjenap" stb, amivel nem lettem kisegítve.


Az első napon látom, hogy ehetek tojást meg húst is, de semmilyen ötletem nincs és nem akarok 90 napon át heti 1x rántottát enni, mert annyira nem szeretem.


A zöldségnappal meg egyenesen megszívtam, mert a paradicsomon kívül mindent utálok.


Szóval nagy segítség lenne, ha adnátok 1-2 tippet, hogy ti milyen kajákat csináltok.


Én anno a kétszersültes változatát csináltam a diétának, amivel le is ment akkor 15 kg, de azt már nem találom sehol.


Ti mennyit fogytatok ezzel a módszerrel?


2021. jan. 5. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Mi lenne, ha nem ilyen hülyeséggel akarnál fogyni, hanem normális étrenddel?????
2021. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Szerintem sokkal többet érnél el vele, ha kiegyensúlyozottan táplálkoznál, odafigyelve a kalóriabevitelre. Az ilyen diéták csak arra valók, hogy leépítsék az izomzatodat (amit te fogyásként könyvelsz el), aztán mikor elkezd raktározni a szervezeted túlélési üzemmódban, a duplája is visszajöhet. Mellesleg mi lesz 90 nap után? Azt gondolod, hogy ha visszatérsz a régi életmódodhoz, nem fogsz ugyanúgy visszahízni?

2021. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok visszatérni a régi életmódhoz, plusz sportolok is rendszeresen. Megyek futni, szobakerékpározom, plusz van ellipszis tréner is. Meg ha nincs Covid, normál esetben eljárok fallabdázni. Csak kell mellette valami fix étrend, amiben nem számolom a kalóriákat, hanem egyszerűen össze van állítva.
2021. jan. 5. 16:56
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Mi csak a javadat szeretnénk, kérdező. :( Nem szeretnénk, hogy szomorú vége legyen a dolognak.
2021. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi. :) de már mások is lebeszéltek róla, szóval ezt elfelejtem. Akkor most ki kell találnom, hogy hogyan tovább.
2021. jan. 6. 10:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kérdezz!

Biztosan sokan segítenének Neked olyanok is, akik jobban belelátnak szakmailag, vagy akik életmódot váltottak egy ideje. :)

2021. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Brandon41 ***** válasza:
38%
2021. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem jó ez a diéta, egy átverés.

[link]

2021. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Most egyelőre visszatértem a sporthoz és igyekszem sokszor enni keveset.

2021. jan. 26. 15:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Apa 40 kilót fogyott vele just saying.

Anya is sokat de pontosan nem tudom, apán volt is felesleg rendesen. Btw azért fogynak vele sokan mert kevesek az adagok. Én most kezdem el, mert kell, szükségem van egy rendszerre. Mondjuk én is 40 kilót szeretnék leadni.

2021. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!